milanjanosik
03.02.11,07:13
Kto mi vie poradit odkial mam zohnat financie na otvorenie bowlingu a opravu kina. U nas v obci nie je vela moznosti kam ist, preto som dostal napad otvorit bowling aby sa ludia mali kde zabavat a neskor opravit pokazene kino ktore by urcite potesilo mnoho ludi. Mal som uz napad otvorit pizzeriu ale uz ma niekto predbehol potom nejaky pekny bar ale aj to sa uz stavia, preto by som chcel zohnat financie kym ma opet niekto predbehne. Viete mi poradit odkial? Uver si velmi nemozem dovolit pretoze splacam auto a keby nahodou to neslo tak najskor by ma zavreli. Dakujem vsetkym ktory mi pomozu a poradia
seky
03.02.11,14:55
Milan kolko chces ja ti poziciam???maxo:)
milanjanosik
03.02.11,18:51
dakujem Maxo heh potrebujem zhruba 20000 eur. pojde to najskor cez uver ved ty vies ako to bolo v praci najprv napad na pizzerku do ktorej si chcel ist somnou a teraz jak vynasa potom vecierka a aj ta vynasa tak som prisiel s novym napadom a ten uz idem realizovat ja uz len chybaju peniaze a ide sa do toho preto hladam niekoho kto mi poradi kde a ako najvyhodnejsie poziciat
Melnick
03.02.11,19:17
Milan kolko chces ja ti poziciam???maxo:)


milanjanosikRe: Kto mi poradí
dakujem Maxo heh potrebujem zhruba 20000 eur. pojde to najskor cez uver ved ty vies ako to bolo v praci najprv napad na pizzerku do ktorej si chcel ist somnou a teraz jak vynasa potom vecierka a aj ta vynasa tak som prisiel s novym napadom a ten uz idem realizovat ja uz len chybaju peniaze a ide sa do toho preto hladam niekoho kto mi poradi kde a ako najvyhodnejsie poziciat

seky :) milan ..... vy ste si tuším dali na Porade rande.:)

K téme : pôžička, je tá správna odpoveď.
blavaciko
04.02.11,20:03
btw bowling za 20 000 ? to je jedna draha?
milanjanosik
05.02.11,10:20
nie dve drahy + este nejaky ten futbal a biliard
blavaciko
05.02.11,10:55
za 20 000? lacne
buchač
05.02.11,11:00
btw bowling za 20 000 ? to je jedna draha?

...hm ....bohovský rozdiel ...

draháááá...

drááááha...

btw ...20 litrov ????
...málo...:rolleyes:
blavaciko
05.02.11,11:27
no ved tak som to myslel ze 20 000? to je jedna dráha? zda sa mi to malo
milanjanosik
05.02.11,15:54
to je ale uz pouzivana a s rocnou zarukou ale ja chcem hlavne poradit odkial zobrat peniaze
Dantess
05.02.11,16:09
Milan, nemáš veľa možností... V podstate máš len jednu, požičať si, ale banky Ti nedajú ako si už hovoril, takže si môžeš akurát požičať od tých, čo majú pekne vysoké úroky... Alebo z banky na meno niekoho z rodiny, kto nieje zaťažený finančne a má obrat... Inak sa jednoducho nedá...
buchač
05.02.11,16:35
to je ale uz pouzivana a s rocnou zarukou ale ja chcem hlavne poradit odkial zobrat peniaze

....Uver si velmi nemozem dovolit pretoze splacam auto a keby nahodou to neslo tak najskor by ma zavreli.....

...to by veľa ľudí chcelo vedieť ...

Aj ja ...

P.S.:
Sú ešte aj iné možnosti , no tieto zdroje by Ťa nie do basy položili ...
Skôr , povedal by som , že na traumačke - chirurgii by si si poležal hodnú chvíľu ...
...a aj to auto by zhorelo ...;)
hubatá
06.02.11,11:33
Mrkni tému "seriózny človek na spoluprácu" - nie si to ty?