plada
03.02.11,07:42
Ahojte priatelia,
mám doma multifunkčné zariadenie Epson,do ktorého idú atramentové kazety.
Epson je tak skonštruovaný, že keď v jednej kazete nie je atrament, tlačiareň nejde. Jedna originál kazeta stojí jedenásť euro. Našla som na nete
atrament EzPrint Epson T0712 C-T0892 - azúrová (modrá (http://www.protex.sk/index.php?zobr=4&zcis=40753)). (aj iné farby)
Firma udáva, že je to kazeta s čipom. Na rozdiel od originálu, táto stojí dve päťdesiat. Máte s týmito kazetami niekto skúsenosti? Poznáte ich?
Plada
Chobot
03.02.11,07:17
Ahojte priatelia,
mám doma multifunkčné zariadenie Epson,do ktorého idú atramentové kazety.
Epson je tak skonštruovaný, že keď v jednej kazete nie je atrament, tlačiareň nejde. Jedna originál kazeta stojí jedenásť euro. Našla som na nete
atrament EzPrint Epson T0712 C-T0892 - azúrová (modrá (http://www.protex.sk/index.php?zobr=4&zcis=40753)). (aj iné farby)
Firma udáva, že je to kazeta s čipom. Na rozdiel od originálu, táto stojí dve päťdesiat. Máte s týmito kazetami niekto skúsenosti? Poznáte ich?
Plada

Vždy sú originálne náplne drahé. A takmer ku každej tlačiarni existujú neznačkové, ktoré vyjdú niekoľko násobne menej. JA mám tiež Epson, ale CX3200, ja kupujem náhradné kazety vo Westechu a vyjdú na nejaké 2-3 EUR. Kľudne môžeš dať kompatibilné náplne.
plada
03.02.11,08:46
Ďakujem Ti Chobot, mrkla som na ten Westech, je to v Ba, mám to čo by kameňom dohodil, vyskúšam, potom Ti dám vedieť. Inak ja presne neviem, aký typ Epsonu máme.
Ešte raz srdečná vďaka
Plada
Taserda
03.02.11,09:08
Nie je celkom pravda že bez jednej farbi Epson nefunguje,mám SX100 a ak je niektorá kazeta prázdna tak sa ma spýta či má namiešať farbu z ostatných.Zažil som aj situáciu že nevzalo origo kazetu.
Chobot
03.02.11,09:15
Ďakujem Ti Chobot, mrkla som na ten Westech, je to v Ba, mám to čo by kameňom dohodil, vyskúšam, potom Ti dám vedieť. Inak ja presne neviem, aký typ Epsonu máme.
Ešte raz srdečná vďaka
Plada

Len ťa musím upozorniť, že Westech je veľkoobchod, takže si musíš niekoho nájsť, kto má živnosť na IT. Ako bežný občan - spotrebiteľ nemôžeš vo Westechu nakupovať. Ja som mal jedného známeho a cez neho som nakúpil po 5 ČB a 5 farebných do zásoby.

Ak nikoho nezoženieš, tak tie isté tonery (ale s nejakou prirážkou) majú aj v maloobchodnej predajni TOPTONERY, adresu (pri zimáku) aj stránku si ľahko nájdeš.
plada
03.02.11,12:08
No ja presne neviem, aký je to typ, ale mňa sa tlačiareň nepýta, či má namiešať farbu z ostatných. Ani predavač o tomto nevedel. Pozriem doma, aký je to typ, ale viem, že v lete budú dva roky, čo ju máme.
plada
04.02.11,08:19
Chobot, ďakujem Ti veľmi pekne, za Tvoje skvelé rady(však sme na porade), ale aj tak, si super.
Inak, pýtala som sa manžela, my máme Stylus photo PX 700W.
Aj ti Toptonery som si našla.