carmenka
09.12.05,16:05
Ahojte všetci, neviem či mi budete vedieť pomôcť. Počuli ste už o
Synergia 21, alebo Kruh života- nie však o depresii., Osvietencká škola, Alchýmia života.???? Na internete niečo je , ale neviem sa v tom vyznať. Je to nejaká nová sekta???. Ak nieč viete,tušíte, poraďte. Môj kamoš je v tom a je zrazu čudný, no nechce mi nič povedať. carmenka. Ďakujem.
KON-EKON
13.12.05,08:12
Nuž synergie, je aj nakladateľstvo v Prahe, vydáva krásne knižky. Napríkalad "Pozemští andělé", od Doréén Virtue Ph.D. Je to všetko o ezoterike. Keď človek začne sponávať nespoznané, zväčša musí veľa premýšľať a hodnotiť. Ak sa tak stalo Vašemu priateľovi, tak sa ho veľa pýtajte, snáď i Vy dostanete správne informácie. Viem, keď som začala dakedy dávno hľadať, tak som tiež ostala iná. Iný pohľad na život, na seba, na hodnoty ako sú láska, priateľstvo, rodina, ... a najmä Boh. Snáď našiel tú správnu cestu. CHoďte do "KNIHY" a tam si pozdrite knižky z tohto vydavateľstva. To vám veľa napovie. www.e-synergie.cz
aslosarova
16.09.09,18:58
Ahoj, neviem ci je este tvoja otazka aktualna, ak ano ponukam svoju pomoc. Poskytnem ti vela info co som si zistila, moja svokra v tom bola a dnes mala pohreb. Som presvedcena ze keby sa nebola dostala k nim dnes by este zila.
bettylou
16.09.09,19:12
Ahoj, neviem ci je este tvoja otazka aktualna, ak ano ponukam svoju pomoc. Poskytnem ti vela info co som si zistila, moja svokra v tom bola a dnes mala pohreb. Som presvedcena ze keby sa nebola dostala k nim dnes by este zila.

Aj mna to zaujíma. Môžem poprosiť základné info?

vyguglené : http://35813652.obchodny-register.com/SYNERGIA+21+s.r.o.
podľa OR eseročka s viacerými oblasťami podnikania , hlavne nehmotné oblasti
MySpace
16.09.09,20:07
Ahoj, neviem ci je este tvoja otazka aktualna, ak ano ponukam svoju pomoc. Poskytnem ti vela info co som si zistila, moja svokra v tom bola a dnes mala pohreb. Som presvedcena ze keby sa nebola dostala k nim dnes by este zila.

Znie to desivo, ako z hororu. I ked myslim si, ze daco na tom moze byt, pretoze poznam takych ludi, resp. stretla, co vedia ako na druhych a vedia aj ako oblbovat, tak preco by neexistovali aj takyto??? I ked kto vie, co ich k tomu vedie, ci motivuje?!
jannyo12
24.09.09,20:20
Ahoj, neviem ci je este tvoja otazka aktualna, ak ano ponukam svoju pomoc. Poskytnem ti vela info co som si zistila, moja svokra v tom bola a dnes mala pohreb. Som presvedcena ze keby sa nebola dostala k nim dnes by este zila.
ahoj. tiez sa o to zaujimam. bol by som rad, keby si mi poslala nejake info na: jannyo12 (zavinac) azet.sk alebo napisala nieco tu do fora...diky
consa
12.06.13,18:23
Ahojte, mam osobne skusenosti so synergiou21, chcem vas vsetkych upozornit na to, ze za krasnym obalom a recami, za roznymi manazerskymi kurzami a vecami s tym spojenymi je velmi nebezpecne spolocenstvo....sekta... prosim vas vsetkych, vyhybajte sa im obrovským oblukom, su skutocne nebezbepcni...viac z dovodu osobnej ochrany nebudem rozpisovat. mozno len jedno, nam sa nad nimi podarilo vyhrat, ale stalo nas to rozpad rodiny a vela zleho. bohuzial