shaarka
03.02.11,15:03
Prepacte, za taku somarinu, ale ja som z toho dost na infarkt: "moja" farba na vlasy sa prestala vyrabat. Ze vraj.
Neviete mi pomoct zohnat tento odtien?
Garnier Color Naturals, 8.43 (svetla zlatomedena)

Prosim, ak tuto farbu niekto z vas uvidi vo vasej dorgerii, kupte mi vsetky kusy! Teda max. 10 :)))
Samozjreme ihned zaplatim (na BÚ cez internetbanking), plus postovne plus nieco navyse za namahu...
Dakujem!!!
lujza.j
03.02.11,14:10
ja si teda tiež farbím vlasy a je pravda, že nie som vôbec spokojná z farbami ktoré su momentálne v predaji, ale nedá mi sa opýtať,že čím je táto farba pre teba taká výnimočná, keď až takto...:);)
veronikasad
03.02.11,14:44
Prepacte, za taku somarinu, ale ja som z toho dost na infarkt: "moja" farba na vlasy sa prestala vyrabat. Ze vraj.
Neviete mi pomoct zohnat tento odtien?
Garnier Color Naturals, 8.43 (svetla zlatomedena)

Prosim, ak tuto farbu niekto z vas uvidi vo vasej dorgerii, kupte mi vsetky kusy! Teda max. 10 :)))
Samozjreme ihned zaplatim (na BÚ cez internetbanking), plus postovne plus nieco navyse za namahu...
Dakujem!!!

http://www.tovar.sk/f.php?s=1&tovar=46547378&url=http%3A%2F%2Fwww.drostra.cz%2F%3FPID%3D16133%2 6tabid%3D5%26SVK%3D1
shaarka
06.02.11,19:28
lujza.j, ide o odtien. takyto rysavy, ktory nie je do cervena, hneda, ani do zlta, sa hlada len velmi tazko. a na moju farbu vlasov perfektne zabera, kryje a chyta.

veronikasad, dakujem!!!
uz si aj objednavam, cena je super, objednam aj ine farby a tym padom ma vyjde postovne na nieco vyse 3e, co je prijatelne.
Stanislav 1975
06.02.11,19:40
ja si teda tiež farbím vlasy a je pravda, že nie som vôbec spokojná z farbami ktoré su momentálne v predaji, ale nedá mi sa opýtať,že čím je táto farba pre teba taká výnimočná, keď až takto...:);)

sharka má ale pravdu- tá farba je fakt dosť erotická, má vkus dievča...:)
lujza.j
06.02.11,20:04
lujza.j, ide o odtien. takyto rysavy, ktory nie je do cervena, hneda, ani do zlta, sa hlada len velmi tazko. a na moju farbu vlasov perfektne zabera, kryje a chyta.

veronikasad, dakujem!!!
uz si aj objednavam, cena je super, objednam aj ine farby a tym padom ma vyjde postovne na nieco vyse 3e, co je prijatelne.

ja som skôr myslela, že ako farba drží?pretože všetky farby ktoré su teraz v predaji sa veľmi rýchlo vymyjú, proste skôr sa mi vymyje farba ako mi "vyrastú" vlasy:( tiež mám doma jeden kus tejto značky, ale "Granátovo červenú";)
veronikasad
06.02.11,20:08
lujza.j, ide o odtien. takyto rysavy, ktory nie je do cervena, hneda, ani do zlta, sa hlada len velmi tazko. a na moju farbu vlasov perfektne zabera, kryje a chyta.

veronikasad, dakujem!!!
uz si aj objednavam, cena je super, objednam aj ine farby a tym padom ma vyjde postovne na nieco vyse 3e, co je prijatelne.
V čase keď som prikladala odkaz, mali na sklade 3 ks, dnes už "neni skladem" ...
Chobot
06.02.11,22:08
V čase keď som prikladala odkaz, mali na sklade 3 ks, dnes už "neni skladem" ...

...shaarka všetky vykúpila.....:D:D:D
veronikasad
06.02.11,22:14
shaarka bola na porade až dnes, skôr ju niekto predbehol ...