dupek2
03.02.11,14:07
Zdarvim chcel by som poradit ohladom kupy noteenboku.Mam 2 typy a neviem ktrory by som zobrat jeden je ASUS K42F-VX244V a ten druhy Samsung Q 330 a ten je 13 palcovy moc sa v tom nevyznam ale viem že je to približne rovnakee !Skuste vyjadrit svoj nazor. Vopred Ďakujem!
buchač
03.02.11,13:29
Zdarvim chcel by som poradit ohladom kupy noteenboku.Mam 2 typy a neviem ktrory by som zobrat jeden je ASUS K42F-VX244V a ten druhy Samsung Q 330 a ten je 13 palcovy moc sa v tom nevyznam ale viem že je to približne rovnakee !Skuste vyjadrit svoj nazor. Vopred Ďakujem!
Osobne by som už do ASUSu nešiel ...
Ten môj mi síce slúži , ale už aj výhrady k nemu mám ...
Hlavne ten ventilátor , jeho neustály beh , hukot mi lezie na nervy ...

SAMSUNG neviem , nepoznám ...


Skús si niečo iné pozrieť ...HP , DELL , TOSHIBA / môj výber do budúcna /....pozri viac v ponuke ...

http://www.shark.sk/notebooky/
salvosko
03.02.11,13:31
Pls mozes napisat presne specifikacie. Osobne by som poradil ale nemam cas hladat specifikacie, ceny a podobne. Stacia linky kde to chces kupit.
Hned sa nam bude lepsie radit a verim ze tu najdes viacero zmysluplnych informacii.
Zatial je moja odpoved: Ten cierny.
mato3374
03.02.11,13:32
No, ja byť na tvojom mieste vyberem si asus ;) má výkonnú RAM, OS má windows 7, inak to je približne rovnaké. Ešte tak by ma ovplyvňovala veľkosť displeya, ale to je na každom individuálne. Pre mňa by bola asi nevýhoda v chýbajúcej numerickej klávesnici.
mato3374
03.02.11,13:35
ešte tak sa prikláňam k 1. názoru, že by si mohol porozmýšlať nad inýmy, možno aj lepšími a lacnejšími. Ja osobne používam HP Compaq presario CQ61, s operačným a 15 palcovkou a vyšiel ma na 380€. Zatiaľ som spokojný. Ale je to na tebe.;)