pedrisito
03.02.11,18:24
Dobrý deň,
mozem vas poprosit o radu ..stalo sa mi to asi pred 2 rokmi mal som zapalenu slachu na zapasti takže som do ruky ani telefon nechytil pouzil som voltaren a zazracne zmyzlo, po nejakom case sa to vratilo zase som pouzil voltaren a zmizlo, no teraz sa mi zacala zapalovat slacha uz i na predlakti aj na clenku na nohe. Nemohol som ani stupit a vracia sa to viac krat do roka voltaren uz nezabera. Bol som i u ortopeda poradil mi zas voltaren a colafit ale nic, no potreboval by som skutocnu pomoc neviete co by mi pomohlo, aby som tie zapali sliach uplne odstranil. Prajem prijemny den
pasuliatko
03.02.11,20:01
vyhladaj iného lekára... napr. reumatolog, ortoped... to by ti mali vyšetriť lebo z toho môže byť aj niečo váže!!!
Ekonomka-SR
03.02.11,20:10
určite to nepodcenuj a navštív lekára.............vyskúšaj ešte konskú masť
pedrisito
03.02.11,20:53
dakujem,, u ortopeda som bol asi 5 krat dal mi colafit vyzivu ,dokonca beriem wobenzim uz 3 tyzdne a stale nic ...konsku mast mozem vyskusat.. pekny vecer prajem
pasuliatko
03.02.11,22:05
tak zmeň ortopéda!!!!!!!!!!!!!!
mato3374
06.02.11,19:08
zmenit ortopeda.. prípadne fakt skusit toho reumatologa, ale to tu uz bolo... nenechat sa odbyť ako ja, ked mi zničili zápestie... pýtať si krvné vzorky na zápalové indikátory, + navštív FRO oddelenie, kde si s lekárom dohodneš rehabilitácie (elektro, vodoliečba, magnet... čokolvek, len nech ti to pomôže....) mimochodom kto je tvoj ortopéd? alebo aspon v ktorom je meste? ci tam nepoznam nejakeho schopnejsiehoo.. :) a skoré uzdravenie ti prajem
pasuliatko
06.02.11,19:22
zmenit ortopeda.. prípadne fakt skusit toho reumatologa, ale to tu uz bolo... nenechat sa odbyť ako ja, ked mi zničili zápestie... pýtať si krvné vzorky na zápalové indikátory, + navštív FRO oddelenie, kde si s lekárom dohodneš rehabilitácie (elektro, vodoliečba, magnet... čokolvek, len nech ti to pomôže....) mimochodom kto je tvoj ortopéd? alebo aspon v ktorom je meste? ci tam nepoznam nejakeho schopnejsiehoo.. :) a skoré uzdravenie ti prajem

zápalové markery mu nijak nepomôžu... jedine v tom,že či to je alebo nie je zápal.... nič iné mu to nepovie...