anna 07
10.12.05,20:42
Prosim o radu, viem ze tato tema uz bola zalozena, ele nie su tam ziadne odpovede a ten odkaz nefunguje, a surne potrebujem odpoved.
Prosim poradte mi ako mam prejst z JU na PO, mam program v Omege a prechod potrebujem urobit z maja 2004(odvtedy bolo JU) a v novembri 2004 - sa preslo na PU a ten prechod tam urobeny nie je: A JE TO ESTE VOBEC MOZNE??? kedze je uz rok 2005??? a co vsetko mam urobit, prosiiim uz vopred dakujem za odpoved
Paula
10.12.05,20:03
Prosim o radu, viem ze tato tema uz bola zalozena, ele nie su tam ziadne odpovede a ten odkaz nefunguje, a surne potrebujem odpoved.
Prosim poradte mi ako mam prejst z JU na PO, mam program v Omege a prechod potrebujem urobit z maja 2004(odvtedy bolo JU) a v novembri 2004 - sa preslo na PU a ten prechod tam urobeny nie je: A JE TO ESTE VOBEC MOZNE??? kedze je uz rok 2005??? a co vsetko mam urobit, prosiiim uz vopred dakujem za odpovedZ akého dôvodu bol prechod v priebehu roka? Nevidí sa mi to správne.
slnko
10.12.05,20:11
Uprostred roka nie je možné prejsť z JU na PU. Jedine ak FO zanikla a bola vytvorená nová s.r.o. Takže treba bližšie informácie či je to od novembra 2004 s.r.o.?, prípadne aké záväzky pohľadávky prešli na PO. A tiež aké DP bolo podané za rok 2004? ako FO? alebo PO?
kira
11.01.06,08:05
Poradíte mi prosím dobrú literatúru na PÚ?Vypadla som z toho a potrebovala by som nejaké príklady účtovania nech sa mi to obnoví.Ďakujem
lenkak
11.01.06,15:07
Ing. Anna Cenigová - Podvojné účtovníctvo podnikateľov