tamci
04.02.11,06:26
Dobrý deň. Viete mi poradiť, či sa dá urobiť niečo s oblečením, ktoré na holej koži hryzie (myslím niečo iné, ako si ho vyzliecť alebo obliecť na niečo iné)? :)
Dáša_
04.02.11,05:29
údajne pomôže pobyt v mrazničke.

Neskúšala som to ale - už viem odhadnúť, čo ma bude hrýzť a nekupujem to. Aj keby sa mi to akokoľvek páčilo.
luja5
04.02.11,21:02
Aj ja som dostala radu, že údajne by mohol pomôcť "pobyt" oblečenia v mrazničke. Skúsila som to, keď som dostala do daru veľmi pekný pulóvrik, ktorý ma kúsal, ale mne mraznička nepomohla. S ľútosťou sme ho museli vrátiť. Viem, aký materiál ma kúše a stačí len jeho nepatrné množstvo v zložení látky (hoci len do 5%) a viem, že z kúpy nič nebude. Ja si dokonca nemôžem dať pod taký pulóvrik ani blúzku, kúše aj tak. Také oblečenie si jednoducho nemôžem dať na seba a podobne ako Dáša ho ani nekupujem.
Rozalka
04.02.11,21:08
Už som mala veľmi nepríjemné exémy, radšej nenosiť.
lujza.j
05.02.11,17:58
myslí, že hryzie oblečenie, ktoré je zo 100% vlny, alebo v veľkým podielom vlny, mám také tučné pulóvre su super teplé, ale nedávam si ho na holú kožu.keď hryzie koža pri iných materiáloch, tak si myslím, že to bude v koži nie v oblečení v takom prípade by som si poriadne premastila pokožku ak nepomôže tak sup ku kožnému:);)
ale tiež som počula o mrazničke