patriciab
04.02.11,17:02
Zdravim. Mohol by mi prosim niekto poradit? Pred 3 tyzdnami sa mi stala nehoda. Zrazilo ma auto na prechode a vystrevatelka to riesi podanim tresneho oznamenia na sofera za nevenovaniu plnej pozornosti riadeniu vozidla. Mala som trojitu otvorenu zlomeninu pravej nohy-operovana,dvojita zlomenina pravej ruky,otras mozgu-zasivana hlava,obuchane pluca,modriny,odreniny.Ani ja ani nikto v mojom okoli s tym nastastie nema skusenosi. Na koho sa mam obratit? Pravnik? alebo firma kt sa specializuje na odskodnenie pri autonehode? mozem im verit? kolko mozem pytat? bola by som velmi vdacna za kazdu radu.:confused:
stanco007
04.02.11,16:28
Pochybujem, ze ti tu niekto presne poradi... S tym musis ist za pravnikom a dolozit vsetky papiere co k tomu mas...
hotcom
07.02.11,06:03
Pochybujem, ze ti tu niekto presne poradi... S tym musis ist za pravnikom a dolozit vsetky papiere co k tomu mas...
dobrý den

rad vam pomožem a poradim

zavolajte prosim na tel cislo 0918 24 77 39 ,ak je to mozne dnes(7.2..2011) okolo 11.00hod (je možne samozrejme aj inokedy)

plati to samozrejme aj pre ostatných poradakov
katarina.j
07.02.11,06:11
Predpokladám, že policajti majú autonehodu riadne zdokumentovanú, čo tak podať trestné oznámenie voči vodičovi čo ťa zrazil? Potom k tomu doložíš všetky papiere z nemocnice, tvoju práceneschopnosť, všetky diagnozy čo súviseli s nehodou-vyjadrenie-posudok lekarov, či ti zostanu trvalé následky....je to beh na dlhe trate, ale nejake odškodné by ti mali uznať, ak si dopadol tak ako píšeš...ak si mal poistku, tak aj to môžeš využiť(myslím životnu poistku-z ktorej ti môžu vyplatiť-ak si bol poistený proti úrazom, ošetrenie v nemocnici....)
matt66
07.02.11,07:31
Dokladovať rozsah materiálnej škody pri uplatnení nároku z PZP vinníka je na rozdiel od škody na zdraví jednoduché, rozsah odškodnenia na zdraví tzv. bolestné a sťaženie spoločenského uplatnenia si uplatňujete podľa zákona č. 437/2004Z.z. o náhrade za bolesť a o náhrade za sťaženie spoločenského uplatnenia a o zmene a doplnení zákona Národnej rady Slovenskej republiky č. 273/1994 Z. z - tvz. obodovaním po ustálení zdravotného stavu.
Pri uplatnení Vášho nároku Vám môžu pomôcť aj špecializované právnické kancelárie napr. Votum , MCGA premium, s. r. o. ,...
willma
07.02.11,07:59
už menšie písmenká neboli???