ANDS
04.02.11,19:55
Pekný večer. Touto cestou hľadám seriózneho človeka, ktorý by bol ochotný investovať určitú čiastku voľných finančných prostriedkov.

Nejedná sa o žiadny šialený nápad s tisícnásobným výnosom v krátkej dobe. To určite nie, zelenú ma seriózna spolupráca. Veľmi v skratke jedná sa o zlepšenie prostredia pre talentovaných ľudí, ktorí v súčasnej dobe bohužiaľ nemajú vytvorené prostredie na zlepšovanie ich kvalít a záujmov.

Bavíme sa o populárnom športe, ktorí je zatiaľ na Slovensku v plienkach avšak má budúcnosť. Budúcnosť vo forme reprezentácie krajiny a postupnom vylepšovaní kvalít našich ešte "začiatočníkov".

Samozrejme všetko s maximálnym zabezpečením.

V prípade záujmu alebo bližších otázok ma prosím kontaktujte formou e-mailu na adrese:
ands@centrum.sk
miskakov
04.02.11,19:37
ale ta hrubka...joj
ANDS
04.02.11,19:39
Tá nie je až taká podstatná, mal som niečo napísané v množnom čísle a potom som to zmenil.
hubatá
04.02.11,20:09
Všetko ma na Slovensku budúcnosť, nielen šport ..... len tie voľné finančné prostriedky nie sú a v blízkej budúcnosti na Slovensku ani nebudú.
ANDS
04.02.11,20:18
Všetko ma na Slovensku budúcnosť, nielen šport ..... len tie voľné finančné prostriedky nie sú a v blízkej budúcnosti na Slovensku ani nebudú.

S tvrdením, že všetko má na Slovensku budúcnosť možem iba súhlasiť. Avšak pravdou zostáva fakt, že úspech budúcnosti treba v začiatkoch podporiť v čo najäčšej možnej miere.

Tento prípad je finančne náročný a preto sa hľadajú voľné finančné prostriedky aj takouto cestou...
ondrejvla
04.02.11,20:41
S tvrdením, že všetko má na Slovensku budúcnosť možem iba súhlasiť. Avšak pravdou zostáva fakt, že úspech budúcnosti treba v začiatkoch podporiť v čo najäčšej možnej miere.

Tento prípad je finančne náročný a preto sa hľadajú voľné finančné prostriedky aj takouto cestou...

Aby si nestratil ilúzie, tu určite nenájdeš človeka, ktorý by bol ochotný vraziť peniaze do koša. A tým košom šport je, je to bezodná nenásytná mašina, ktorá len žerie a vložené investície sú len dobrým pocitom. Skús zájsť do Smotánky...
ANDS
04.02.11,20:50
Aby si nestratil ilúzie, tu určite nenájdeš človeka, ktorý by bol ochotný vraziť peniaze do koša. A tým košom šport je, je to bezodná nenásytná mašina, ktorá len žerie a vložené investície sú len dobrým pocitom. Skús zájsť do Smotánky...

V žiadnom prípade tu nechcem vyvolávať nejaké konflikty alebo obdobné situácie ale myslím si, že hovoriť za všetkých nie je na mieste.

Človek, ktorý sa ozve bude oboznámený so všetkými podmienkami, zmluvami o spolupráci a podobne.

Bol by som veľmi rád, ak by sme rozdhodnutie nechali na jednotlivca, ktorý ma slobodnú vôlu rozhodnutia. Toľko k tomu.

PS: Peniaze investované do rozvoju športu nie sú nikdy zbytočne vyhodené !!!
ondrejvla
04.02.11,20:54
PS: Peniaze investované do rozvoju športu nie sú nikdy zbytočne vyhodené !!![/QUOTE]

Pre toho športovca určite nie, ani pre jeho blízkych, ale pre úplne cudzieho človeka, ktorý je rád, že je rád, to veru nie je. Ale držím palce, nech sa to podarí.
ANDS
04.02.11,20:59
PS: Peniaze investované do rozvoju športu nie sú nikdy zbytočne vyhodené !!!

Pre toho športovca určite nie, ani pre jeho blízkych, ale pre úplne cudzieho človeka, ktorý je rád, že je rád, to veru nie je. Ale držím palce, nech sa to podarí.[/QUOTE]

Samozrejme sa nebavíme o človeku, ktorý je rád, že je rád. To je vylúčené. Avšak mojím cieľom nie je konkrétneho človeka obrať o jeho peniaze. Potrebujem doplniť chýbajúce finančné prostriedky nakoľko je to všetko veľmi náročné...

Ale ďakujem za pozitívne želanie...
marjankaj
04.02.11,21:03
Pre toho športovca určite nie, ani pre jeho blízkych, ale pre úplne cudzieho človeka, ktorý je rád, že je rád, to veru nie je. Ale držím palce, nech sa to podarí.

Samozrejme sa nebavíme o človeku, ktorý je rád, že je rád. To je vylúčené. Avšak mojím cieľom nie je konkrétneho človeka obrať o jeho peniaze. Potrebujem doplniť chýbajúce finančné prostriedky nakoľko je to všetko veľmi náročné...

Ale ďakujem za pozitívne želanie...[/QUOTE]

A aké dáš záruky? Zaručíš sa nehnuteľnosťou?:confused:
ANDS
04.02.11,21:08
Samozrejme sa nebavíme o človeku, ktorý je rád, že je rád. To je vylúčené. Avšak mojím cieľom nie je konkrétneho človeka obrať o jeho peniaze. Potrebujem doplniť chýbajúce finančné prostriedky nakoľko je to všetko veľmi náročné...

Ale ďakujem za pozitívne želanie...

A aké dáš záruky? Zaručíš sa nehnuteľnosťou?:confused:[/QUOTE]

Nehľadám úver, ale partnera, ktorý je taktiež zainteresovaný. Nehľadám finančné prostriedky vo výške hodnoty nehnuteľnosti ale samozrejme nevylučujem takúto možnosť....
marjankaj
04.02.11,21:10
A aké dáš záruky? Zaručíš sa nehnuteľnosťou?:confused:

Nehľadám úver, ale partnera, ktorý je taktiež zainteresovaný. Nehľadám finančné prostriedky vo výške hodnoty nehnuteľnosti ale samozrejme nevylučujem takúto možnosť....[/QUOTE]

A čím by si ma chcel zainteresovať?:confused:
ANDS
04.02.11,21:12
Nehľadám úver, ale partnera, ktorý je taktiež zainteresovaný. Nehľadám finančné prostriedky vo výške hodnoty nehnuteľnosti ale samozrejme nevylučujem takúto možnosť....

A čím by si ma chcel zainteresovať?:confused:[/QUOTE]

Mal som to namysli zainteresovaný v tom druhu športu, ktorý mám v pláne podporiť.

Samozrejme bližšie prostredníctvom e-mailu.
marjankaj
04.02.11,21:56
A čím by si ma chcel zainteresovať?:confused:

Mal som to namysli zainteresovaný v tom druhu športu, ktorý mám v pláne podporiť.

Samozrejme bližšie prostredníctvom e-mailu.[/QUOTE]

Teda ak by som sa k tebe pridal, tak by sme už dvaja zháňali niekoho kto nás bude podporovať?:eek:
ANDS
04.02.11,22:15
Mal som to namysli zainteresovaný v tom druhu športu, ktorý mám v pláne podporiť.

Samozrejme bližšie prostredníctvom e-mailu.

Teda ak by som sa k tebe pridal, tak by sme už dvaja zháňali niekoho kto nás bude podporovať?:eek:[/QUOTE]

Posledný krát opakujem nechcem aby ma niekto podporoval. Hľadám partnera do projetku s reálnou vyhliadkou zisku.

Nič viac, nič menej...

To je všetko....
marjankaj
04.02.11,22:20
Teda ak by som sa k tebe pridal, tak by sme už dvaja zháňali niekoho kto nás bude podporovať?:eek:

Posledný krát opakujem nechcem aby ma niekto podporoval. Hľadám partnera do projetku s reálnou vyhliadkou zisku.

Nič viac, nič menej...

To je všetko....[/QUOTE]

A to tam toľko zarobíš, že sa ti to nezmestí na účet?:confused:
Načo sa chceš deliť?:confused: Alebo toho partnera chceš ofajčiť?:eek:

PS:
Skoro som ti už poslal mail, ale ak sa k tomu staviaš takto.:eek:
blavaciko
04.02.11,23:42
ved prezrad o aky tajny sport sa jedna...
hubatá
05.02.11,05:40
Ja sa hlásim za toho športovca.....
ANDS
05.02.11,08:47
Posledný krát opakujem nechcem aby ma niekto podporoval. Hľadám partnera do projetku s reálnou vyhliadkou zisku.

Nič viac, nič menej...

To je všetko....

A to tam toľko zarobíš, že sa ti to nezmestí na účet?:confused:
Načo sa chceš deliť?:confused: Alebo toho partnera chceš ofajčiť?:eek:

PS:
Skoro som ti už poslal mail, ale ak sa k tomu staviaš takto.:eek:[/QUOTE]

Vážne, veľmi zaujímavá diskusia. To prečo hľadám partnera je hádam každému jasné.

PS: Ak chceš napísať ten mail tak kľudne napíš a verím, že dokážeme viesť diskusiu v inom duchu ako takomto....
marjankaj
05.02.11,09:03
Vážne, veľmi zaujímavá diskusia. To prečo hľadám partnera je hádam každému jasné.

PS: Ak chceš napísať ten mail tak kľudne napíš a verím, že dokážeme viesť diskusiu v inom duchu ako takomto....

Tak partnera alebo partnerku? Po niečom takom, ako v jednom filme dvaja "gayovia" "krasokorčuľovali", práve netúžim.:eek:
pavol54
05.02.11,15:20
ved prezrad o aky tajny sport sa jedna...
Šprint na dlhé trate( aj s peniazmi).
Ja by som pre zmenu rád investoval do švajčiarskej banky cudzie peniaze, len sa neviem skontaktovať s investorom s Holumnice, aby mi prezradil KNOW HOW, ale mohol by som ich začať predbežne zbierať.