anna brichtova
04.02.11,21:31
Kúpili sme novú práčku, no pri žmýkaní veľmi búchala a premiestňovala sa musela som ju držať, tak som volala do predajne, spýtali sa ma či sme vytiahli blokovacie šrúby-návod je málo zrozumitelný, takže šrúby sme vytiahli až po telefonáte ale ja som už predtým prala, ale búcha a premiestňuje sa stále. Neviete mi niekto poradiť čo stým? Vopred ďakujem
Halli
04.02.11,20:46
Kúpili sme novú práčku, no pri žmýkaní veľmi búchala a premiestňovala sa musela som ju držať, tak som volala do predajne, spýtali sa ma či sme vytiahli blokovacie šrúby-návod je málo zrozumitelný, takže šrúby sme vytiahli až po telefonáte ale ja som už predtým prala, ale búcha a premiestňuje sa stále. Neviete mi niekto poradiť čo stým? Vopred ďakujem


šrúby-nešrúby z bubna von :o...ale už je neskoro.:rolleyes:
ondrejvla
04.02.11,20:51
Mne začal búchať bubon po tom, ako sa mi ulomilo uchytenie bubna a to sa mohlo stať aj pri tom, keď neboli vybrané šróby. Musela som kúpiť novú práčku a veru neviem, keď zavoláš opravára, či sa ti bude na to vzťahovať záruka, ale skús, inak to asi nenapravíš. Ale pohybovať sa, to sa mi táto nikdy, to ešte pred 17 rokmi Tatramatka, ale tieto nové pračky veru nie.
KoxXxo
04.02.11,20:56
Murphyho zákon hovorí: Ak zlyhajú všetky pokusy na uvedenie nového výrobku do prevádzky, prečítaj si návod na použitie. Bohužiaľ, niekedy je už neskoro.
anna brichtova
04.02.11,21:08
Ja som sa pýtala na radu nie na pošklebovanie sa...
KoxXxo
04.02.11,21:13
a: vina je na mojej strane- dám opraviť
b: necítim sa vinná- dám reklamovať
c: neviem sa rozhodnúť- skúsim reklamovať
Halli
04.02.11,21:27
Ja som sa pýtala na radu nie na pošklebovanie sa...
A čo ti akože máme teraz poradiť? Záruku ti neuznajú, my ti ju neopravíme. Čo ešte chceš vedieť? Však si priznaj chybu, nikto z nás nemôže povedať, že neurobil takú alebo podobnú blbosť v živote...:o
anna brichtova
04.02.11,22:04
ďakujem, jasne že dám opraviť
Halli
04.02.11,22:10
ďakujem, jasne že dám opraviť

Možno budeš mať šťastie a natrafíš na dobrých ľudí, čo pochopia naše ľudské prehrešky a opravia ti to bez finančnej ujmy, bolo by to seriózne jednanie, už som na takých natrafila :) ...veľa šťastia a daj vedieť...;)
Chobot
05.02.11,07:52
ďakujem, jasne že dám opraviť

Treba zavolať opravára, ten ti presne zistí, prečo práčka búcha. My môžeme len hádať, keďže ju nevidíme. Koľko prádla si dala do práčky? Bolo vyvážené? Kedy búcha - pri praní? Odstreďovaní? Vybrali ste skutočne všetky aretovacie skrutky?
zvonec
06.02.11,17:51
neviem,ale asi je daco v keli no sroby predsa drzia len motor pri prenasani a s bubnom by to nemalo mat nic.Vytiahla si 4 sroby a cele?
Luky89
07.02.11,08:29
neviem,ale asi je daco v keli no sroby predsa drzia len motor pri prenasani a s bubnom by to nemalo mat nic.Vytiahla si 4 sroby a cele?

Skrutky držia bubon aj s motorom.
A nemáš náhodou vybrať aj ochranný kryt lebo mi sme mali aj na tehlách ochranný kryt ktorý trebalo demontovať.