flaniko
06.02.11,14:09
veľmi zaujímavé poznávacie zájazdy - do celého sveta- ponúka CK Bubo. Má niekto s nimi nejaké skúsenosti ? Nie sú veľmi náročné pre deti? Má niekto skúsenosti so zájazdom s ubytovaním v eurokempingoch?
lujza.j
06.02.11,13:18
pár rokov do zadu bola s nimi známa na poznávacom zájazde po štátoch Škandinávie+nejaké štáty Ruska, napriek tomu že to je "fajnovka" pochvaľovala si.
ludmilla
06.02.11,14:30
Odchádzam s nimi tento mesiac, keď sa vrátim podám info.
lujza.j
06.02.11,14:31
šťastnú cestu a veľa krásnych zážitkov:)
220870
06.02.11,14:33
Zas závidím.:)
ludmilla
06.02.11,14:35
... veľmi pekne ďakujem :)
ludmilla
06.02.11,14:37
... teraz práve robím zoznam vecí do kufra, navečer budem určite "škrtať" ...;)
foresterbig
06.02.11,15:57
Ta CK BUBO to bude kekny pruser.Ludia zase inklinujete k setreniu a davate na reklamu "jeden zajazd kupujete a druhy mate zadarmo" uz tymto je to chore a co je zarzujuce este dnes ponukaju dovolenky do Egypta a to od 37€ no nekupte to!A naviac reklamu v TV nahovoril Suva lesna alias Sajfa,tak to je uz strasne odpudzujuce.Stastnu cestu Ludmilka a potom napis aky je ten BUBO budeme vsetci zvedavy.
Xanti
06.02.11,16:00
Foresterbig,
nesúhlasím s tebou. Kamarát s touto cestovkou obehal celý svet, okrem Afriky. A nepovedal na nich zlé slovo, s ich službami bol spokojný ale treba si uvedomiť, že ak sa jedná o dobrodružnú cestu tak luxus to nebude.
ludmilla
06.02.11,16:01
.. určite dám vedieť, mojou reklamou su moji známi, ktorí už opakovane boli s touto cestovkou, neviem čo ma čaká, ale v každom prípade každý sa musí presvedčiť sám a svoje postrehy určite napíšem :)
Xanti
06.02.11,16:01
Ludmilla,
krásnu dovolenku prajem. :D
ludmilla
06.02.11,16:05
... ďakujem Xanti :D
foresterbig
06.02.11,16:28
Vobec nepoznam tu CK a uz vobec vam nechcem brat iluzie o kvalite a serioznosti CK,len som vyjadril svoj nazor a v rychlosti som si pozrel ich webstranku a stacilo mi.Pripada mi to ako ked robil reklamu Lasica pre Credit Suisse(dnes Axa) a ponukal svajciarske dochodky
Ja som bol s uz skrachovanou cestovkou Karia tours v Turecku(2009) a mozem povedat ze to bola moja najkrajsia a najluksusnejsia dovolenka v zivote,a tento rok som utrel slzu lebo ten hotel uz neponuka ziadna SK CK iba zapadne CK ale za ine ceny.
Dalej dobru uroven maju Vitkovice tours,seriozne jednanie a kvalitne sluzby ale specializuju sa na Chorvatsko.
220870
06.02.11,17:04
Foresterbig ste sekli úplne mimo.Bubo je absolútna špička, všetkých čo poznám a s ním niekde boli len chválili.Nepočul som na nich krivého slovíčka.
lujza.j
06.02.11,17:12
CK BUBO-18r na trhu;)
pivko
06.02.11,17:16
:mee:Súhlasím že sú spička ,ale majú aj špičkové ceny:mee: Za tú cenu čo oni pýtajú za Thajsko na 2 týždne tam individuálne možem žiť 2 mesiace;)
220870
06.02.11,17:19
Pivko súhlasím.Ale oni sa nezaoberajú pobytovými zájazdami.Tá Čína od nich za dva litre ma láka.
ludmilla
06.02.11,17:21
Pivko súhlasím.Ale oni sa nezaoberajú pobytovými zájazdami.Tá Čína od nich za dva litre ma láka.

Videla som fotky z tohto zájazdu a reakcie veľmi pozitívne :)
flaniko
06.02.11,18:07
ludmilla, šťastnú cestu, držím ti palce, aby všetko bolo len to NAJ...potom daj vedieť...posledné slovo bude tvoje...:)
foresterbig
06.02.11,18:23
No uz ma nebite,ano priznavam bolo to asi neuvazena a rychla kritika ale kozdopadne ucinna asi som trafil do cierneho lebo 2 hod po zverejneni mojho prispevku(osobneho nazoru,bez vlast. skusenosti),zahadne(ucelove)zmizla ponuka z titulnej webstranky CK na Egypt za 37€ ako aj zavadzajuca ponuka na cenu dvoch dov.poukazov za cenu jedneho.
Takze malo to velky vyznam ich trochu zotriet.Vstupili si do svedomia a prestali nas dovolenkychtivych zavadzat,co im sluzi ku cti.Pozrem sa asi na toho Bubaka blizsie:)
ludmilla
06.02.11,18:59
No uz ma nebite,ano priznavam bolo to asi neuvazena a rychla kritika ale kozdopadne ucinna asi som trafil do cierneho lebo 2 hod po zverejneni mojho prispevku(osobneho nazoru,bez vlast. skusenosti),zahadne(ucelove)zmizla ponuka z titulnej webstranky CK na Egypt za 37€ ako aj zavadzajuca ponuka na cenu dvoch dov.poukazov za cenu jedneho.
Takze malo to velky vyznam ich trochu zotriet.Vstupili si do svedomia a prestali nas dovolenkychtivych zavadzat,co im sluzi ku cti.Pozrem sa asi na toho Bubaka blizsie:)

Tá ponuka, ktorú si spomínal - nie je ponuka na cenu dvoch poukazov za cenu jedného ale citujem presne: bonusové zájazdy za minimálny poplatok - tých zájazdov bolo 5: Los Angeles, Toronto, Egypt (katalóg bol vydaný ešte predtým ako vznikli nepokoje, ešte pred vianocami), New York a Dubaj, tieto ponuky boli za špeciálne podmienky, tá akcia bola aj minulý rok, V tomto roku akcia platila pre prvých 2011 klientov - pre každého z dvojice prihlásených klientov, ktorí si do 31.01.2011 zakúpili jeden z vybraných hlavných zájazdov v roku 2011 uverejnených v ich katalógu, pričom bonusový zájazd si mohol darovať niekomu napr. na vianoce. Akcia platila do 31.01.2011, či bola predĺžená neviem, ale určite už skončila.
Vieš, ono záleží na tom ako to podáš, ale takto je to uvedené na správnu mieru.
ludmilla
06.02.11,19:01
... chcela som tým len povedať, že nie Egypt za 37€, ale bol súčasťou všetkých 5 bonusových zájazdov a ponuka bola vydaná pred vianocami ...
ludmilla
06.02.11,19:08
ludmilla, šťastnú cestu, držím ti palce, aby všetko bolo len to NAJ...potom daj vedieť...posledné slovo bude tvoje...:)

... ďakujem určite dám vedieť ...
Tatikat
06.02.11,21:53
Ludmilla, uzi si krasnu dovolenku a uz sa aj ja tesim na tvoje zazitky.
Ja s nimi idem v aprili na zajazd Hongkong-Macao-Cina pre milovnikov historie a uz sa neviem dockat!

urcite ich odporucam, kamarati su prave teraz s nimi na 36-dnovej expedicii po Juznej Amerike a spravy od nich dostavame plne nadsenia a zazitkov
felix1
11.02.11,15:10
Titikat mas sa na co tesit je to super. Drzim ti palce aby bolo lepsie pocasie ako sme mali v lete ( hmla 16 dni). Urcite to nie je dovolenka pre ludi ktori zvyknu lezat 14 dni na jednej plazi ale pre ostatnych super. Na rozdiel od inych cestoviek bolo na teto ceste na 99% vsetko ako v popise programu od cestovky. Tento rok ideme s BUBOM ete o pak stoviek km dalej.
220870
11.02.11,15:25
Ludmilla, uzi si krasnu dovolenku a uz sa aj ja tesim na tvoje zazitky.
Ja s nimi idem v aprili na zajazd Hongkong-Macao-Cina pre milovnikov historie a uz sa neviem dockat!

urcite ich odporucam, kamarati su prave teraz s nimi na 36-dnovej expedicii po Juznej Amerike a spravy od nich dostavame plne nadsenia a zazitkov
Nepíšte tu takéto ppríspevky lebo ma porazí:D od závisti.Moje celoživotné sny Amozonka,Čína ,nejaké to safari..... ... to nedá ani čítať v tejto hnusnej zime...
jozefDP
11.02.11,15:31
my sme boli s nimi v Maroku, Latinskej Amerike a samostatne v Mexiku. Nikdy nebol ziaden problem. Zalezi ako stare deti chcete zobrat. POdla mna na tento typ zajazdov treba dozriet
flaniko
11.02.11,16:19
my sme boli s nimi v Maroku, Latinskej Amerike a samostatne v Mexiku. Nikdy nebol ziaden problem. Zalezi ako stare deti chcete zobrat. POdla mna na tento typ zajazdov treba dozriet

My máme vytipovanú Škandináviu, príp. Španielsko-Portugalsko. Deti sú 13 a 6 ročné a sú veľmi húževnaté. ja osobne sa bojím tých kempov.
Stanovať v lete pravidelne chodíme, ale na severe-hlavne keď ani počasie nebude priať-s deťmi. ?! :eek:
Tatikat
11.02.11,21:29
Titikat mas sa na co tesit je to super. Drzim ti palce aby bolo lepsie pocasie ako sme mali v lete ( hmla 16 dni). Urcite to nie je dovolenka pre ludi ktori zvyknu lezat 14 dni na jednej plazi ale pre ostatnych super. Na rozdiel od inych cestoviek bolo na teto ceste na 99% vsetko ako v popise programu od cestovky. Tento rok ideme s BUBOM ete o pak stoviek km dalej.

dakujem :) dufam, ze bude super a presne to cakam, ze vela uvidim, vobec nemam potrebu ani chut vyvalovat sa na plazi. uz teraz rozmyslam, co s nimi podniknem potom ;)
Tatikat
11.02.11,21:30
Nepíšte tu takéto ppríspevky lebo ma porazí:D od závisti.Moje celoživotné sny Amozonka,Čína ,nejaké to safari..... ... to nedá ani čítať v tejto hnusnej zime...


ahoj, no tak najvyssi cas si tie sny zacat postupne plnit, nie? moj najvacsi s bubom je tych 44 dni v juznej amerike... tiez si hovorim, ze "ked budem velka" :D
pivko
12.02.11,04:49
Niektoré tie ich zájazdy musia byť hotové utrpenie, cestovať po nociach autobusom z Bangkoku do Chiang Mai /cca780km/alebo Krabi tiež 800km , mikrobusmi do Malaizie cez muslimskú oblasť , tak už len pre to by som v živote na taký zájazd neišiel a dať za to 2.000 Eur:mee: bez staravy:mee: 3*hotel:mee: +letištné poplatky:mee: a kto vie čo všetko ešte +:mee:
http://www.bubo.sk/poznavacie-zajazdy/singapur-malajzia-thajsko/
Tatikat
12.02.11,10:02
Niektoré tie ich zájazdy musia byť hotové utrpenie, cestovať po nociach autobusom z Bangkoku do Chiang Mai /cca780km/alebo Krabi tiež 800km , mikrobusmi do Malaizie cez muslimskú oblasť , tak už len pre to by som v živote na taký zájazd neišiel a dať za to 2.000 Eur:mee: bez staravy:mee: 3*hotel:mee: +letištné poplatky:mee: a kto vie čo všetko ešte +:mee:
http://www.bubo.sk/poznavacie-zajazdy/singapur-malajzia-thajsko/

ahoj Pivko, vies, vsetko zalezi od okolnosti a "vstupnych parametrov" kazdeho cestujuceho... nepovedala som, ze bubo si uctuje malo, a verim, ze sa konkretne do thajska dostanem tak ako ty na vlastnu past, viem ze to stoji smiesne peniaze. ale ak si v tej krajine nikdy nebol a nemas takeho dobrodruha, ktory by sa na to dal s tebou alebo ktory tam nebodaj uz bol, tak takto organizovana poznavacka je super! v ramci europy som nikdy cestovke neplatila a vsetko si riesila sama, detto napr usa, ale toto predsa len je kusok dalej a do az tak nepoznaneho nie je lahke ist len tak. a zrovna nemam predstavu o dovolenke 2 tyzdne niekde na plazi, ale o naozajstnom poznani niecoho noveho... a na to si sama naozaj prvykrat v takej krajine netrufam... ver mi, aj ja som z tych, ktori ti uprimne tvoje "vylety" do thajska zavidia, ale doprajem ti :) a mozno za rok-dva sa aj ja pochvalim, ze tam mam prechodne bydlisko ;)

a k tomu odkazu na zajazd - zrovna si vybral zajazd z kategorie "expedicia", kde sa ide menej komfortnou dopravou ale nie po "komercnych" strediskach, takze naozaj dobrodruzna poznavacka, maju v ponuke aj zajazdy kategorie "komfort", ktore su ako uz z nazvu vyplyva viac komfortnejsie co sa napr. prepravy aj ubytovania tyka ...
220870
12.02.11,13:20
lujza.j
12.02.11,14:26
ja:)
foresterbig
13.02.11,18:36
Dal by som do pozornosti dovolenkychtivych síce českú CK,ale veľa klientov majú aj na Slovensku,zameriavajú sa na poznávacie dovolenky do celého sveta.Stačí sa zaregistrovať a budú vám posielať katalógy zájazdov http://www.pangeotours.com/ Oplatí sa na to pozrieť a porovnať s Bubom:)
jenny5
14.02.11,15:56
Ja som s Bubom bola na niekoľkých poznávacích zájazdoch ešte v ich začiatkoch a to boli skôr dobrodružné cesty pre mladých, ktorí radi spoznávajú svet.
Ale s deťmi by som s nimi nešla. 13. ročné sú už ok, ale 6. ročné ešte malé. Niekedy je to náročné aj pre dospelého, nie to pre deti.
Každopádne držím palce a želám krásnu dovolenku :-)
felix1
14.02.11,20:38
foresterbig !!!
Kolko mas rokov???
Asi je to vsetko o narocnosti a veku cestovatelov. Ked som mal 21 a spal som pod stanom vo vtedajsej Juhoslavii ( PUNTA SKALA ) mal som rovnako prijemny pocit ako o 20 rokov neskor na Floride v HAYTT (http://www.grandcypress.hyatt.com/hyatt/hotels/index.jsp )
Cenovy rozdial medzi BUBO a nome.cz je asi v :
Cena zahrnuje: dopravu HOTELBUSEM, stravu v HOTELBUSU ve formě plné penze BEZ NAPOJU, ubytování v HOTELBUSU ...

Ak to ale stlaci ceny BUBA dole budem len rad :) :) :)
Tatikat
14.02.11,21:29
suhlasim s felix1 - vid napr. tato ponuka http://www.pangeotours.com/zajezd/jihovychodni-asie/thajsko-andamanske-more/452/ hlavne si vsimnite polozku "cena nezahrna", takze ked to cele napocitate, neviem kam sa dostanete
foresterbig
15.02.11,07:08
Info pre felixa mam 52 rokov a taktiez som 20r,chodieval len do Chorvatska,a dalsia stastika je 2x Tunisko,1x Turecko a sluzobne 2x Holandsko 1x Taliansko.O Floride mozem len snivat ale v hotely Haytt som bol ale v Budapesti,najviac ma na nom fascinovalo to sportove lietadlo v skutocnej velkosti co vyselo zo stropu.
Najviac ma na tomto vlakne irituje,ako si tu hreju polievocku Bubaci a nepripustia ziadny iny nazor,ako keby tu nebolo dalsich tis.inych CK ci uz u nas alebo v okolitych statov.Asi daleko nebudem od pravdy ked si myslim ze si to pisu sami pracovnici CK.
felix1
16.02.11,10:25
foresterbig ubezpecujem ta ze nemam ziadne majetkove ani presonalne prepojenie s BUBOM. Ak mi tu napises ze si bol s inou cestovkou a odporucas ju budem to povazovat za dobry tip. Dovolenku s cestovkami som odmietal 12 rokov po nasej dovolenke na Rodose. Ista cestovka s nazvom podobnym ako VodaTOUR naslubovala vyhlad na more a.t.d. Prave preto si cenim ak je popis cesty a ubytovania co najpresnejsi. Bud to potom akceptujem alebo nie. Nechcem tym povedat ze odteraz budem jazdit len s touto cestovkou ( pre krajiny ako USA, UK, D, ITA, A, F, CH predsa nepotrebujem cestovku) ale ak to bude to krajiny kde sa nedokazem dohodnut tak ma zatial tato cestovka u mna prednost. Som ale rad ze je tu aj dobra konkurencia, je to jedine co moze ceny stlacit dole.
ludmilla
02.03.11,07:08
Ludmilla, uzi si krasnu dovolenku a uz sa aj ja tesim na tvoje zazitky.
Ja s nimi idem v aprili na zajazd Hongkong-Macao-Cina pre milovnikov historie a uz sa neviem dockat!

urcite ich odporucam, kamarati su prave teraz s nimi na 36-dnovej expedicii po Juznej Amerike a spravy od nich dostavame plne nadsenia a zazitkov

Tatikat ďakujem, už som sa vrátila a môžem povedať, že to bola krásna dovolenka budem ešte dlho na ňu spomínať aj ja Ti prajem šťastnú cestu a uži si to.
ludmilla
02.03.11,07:13
veľmi zaujímavé poznávacie zájazdy - do celého sveta- ponúka CK Bubo. Má niekto s nimi nejaké skúsenosti ? Nie sú veľmi náročné pre deti? Má niekto skúsenosti so zájazdom s ubytovaním v eurokempingoch?

Dnes už skúsenosť mám, bola som veľmi spokojná a už šetrím na ďalšiu dovolenku, ak financie a zdravie dovolia určite budem s Bubom cestovať.
Podľa mňa väčšina ich zájazdov nie je vhodná pre menšie deti, konkrétne zájazd, ktorý som absolvovala by som deťom neodporúčala.
ludmilla
02.03.11,07:24
My máme vytipovanú Škandináviu, príp. Španielsko-Portugalsko. Deti sú 13 a 6 ročné a sú veľmi húževnaté. ja osobne sa bojím tých kempov.
Stanovať v lete pravidelne chodíme, ale na severe-hlavne keď ani počasie nebude priať-s deťmi. ?! :eek:

Do Škandinávie by som 6 ročné dieťa nebrala, veľmi ťažký zájazd pre tak malé dieťa, okrem toho, tento druh zájazdu absolvujú väčšinou dospelí ľudia, trápili by ste sa aj vy aj vaše dieťa.
220870
02.03.11,18:00
Ludmila hodete nejaké fotto.Pridajte viac slov o dovolenke.:)
lujza.j
02.03.11,18:14
Ludmila hodete nejaké fotto.Pridajte viac slov o dovolenke.:)

http://www.porada.sk/album.php?albumid=1124
http://www.porada.sk/album.php?albumid=1123
Tatikat
02.03.11,20:38
http://www.porada.sk/album.php?albumid=1124
http://www.porada.sk/album.php?albumid=1123


perfektneeeeee! to si raz urcite pojdem pozriet osobne :)
220870
03.03.11,04:50
Aj ja idem.
ludmilla
03.03.11,10:57
Ludmila hodete nejaké fotto.Pridajte viac slov o dovolenke.:)

Svoje postrehy som vložila do môjho blogu, keďže dojmov a postrehov je taaak veľa rozhodla som sa ich vkladať po častiach. Kuba ma skutočne očarila a zanechala veľkú stopu.
lujza.j
03.03.11,14:42
Ludmilka vložila som sem tvoje albumy dúfam, že som mohla:)
ludmilla
03.03.11,22:02
Lujza amozrejme, že nevadí :)
travelgirl
18.03.11,14:43
Ahojte, s Bubom sme boli na Kube a išli by sme s nimi znovu. Majú super sprievodcov, profi prístup a vedia, za čo si pýtajú toľko peňazí. Ceny sú úmerné kvalite. No otázka bola, či to je OK pre deti. My sme síce neboli na eurokempingu, ale poznávačka - komfort, no ten náš zájazd by bol pre deti dosť náročné, hlavne na presuny a veľmi nahustený program. Skús sa opýtať priamo v cestovke, či na ten váš typ zájazdu zvyknú chodiť aj deti. Užite si to, hneď by som aj ja išla :)
archibaldka
19.04.13,11:15
CK Bubo je cestovka s ktorou som osobne bola už 4x na dovolenke a po skúsenostiach s inými u mňa zostáva jednotkou na trhu. Totálna profesionalita a seriźnosť.Samozrejme, že si treba uvedomiť rozdiely medzi poznávacím a pobytovým zájazdom
Nole
25.04.13,07:48
kamarat chodi kazdy rok s Bubo na dovolenku a zatial si vzdy chvalil
Stanislav 1975
25.04.13,07:58
ja by som niekedy s nimi chcel ísť do Severnej Korei, nech pokukám, čo a jak...
ludmilla
03.05.13,09:09
Stano, môj drahý ma s touto destináciou pokúša už tretí rok ....
Peter.Som
06.05.13,11:43
Skandinavksy okruh je vyborny a vobec nie narocny:) myslim si ze aj deti by to mohli bez problemov zvladnut :)
alica24
28.05.13,14:29
Môžem potvrdiť názory ostatných. s CK Bubo mám tiež len tie najlepšie skúsenosti. Deti by som však na tento typ dovolenky so sebou určite nebrala. A ešte zvlášť, keď sú také malé. :)
ludmilla
28.05.13,22:14
Alica suhlasim s tebou.
SVK
31.05.13,10:52
Bol som s nimi na Kube, poznavacka s pobytom. Nasa sprievodkyna bola dost slaba a problem bol aj ubytovanie v Havane. Taky hotel dostat dnes, TV a media by si to asi nenechali ujst. Zachranoval topocas 2 noci kubansky rum :-)
Pre objektivnost - bolo to 3 roky dozadu.