PanHoracek
07.02.11,11:06
Preberieme zadĺžené spoločnosti, do 24 hodín s dlhmi voči právnickým osobám aj štátnym inštitúciam.
0918 32 11 00, office.sro1@gmail.com,
MatoB
07.02.11,15:41
dobra blbost...
Pikoška
07.02.11,16:05
Dobrá blbosť? By si sa čudoval.Len prečo to tu ešte trčí by ma zaujímalo. Lebo nielen ženušky sú tvormi zvedavými.
willma
07.02.11,16:43
Pikoška
08.02.11,09:18
dobra blbost...Najskôr ti chcem poďakovať za tvoje neužitočné, ktorým si ocenil môj názor na túto oblasť. Na Slovensku skupovať zadĺžené firmy nie je blbosť, ale biznis. Aj keď takýto biznis je pre niekoho blbosť, stále platí, že odvážnym šťastie praje. A veru praje.....čo je pre teba neužitočné, pre iného je vykúpením. A pre iného ešte väčším....To máš Slovensku, a nielen na ňom tak.
PanHoracek
08.02.11,09:47
Môžeš definovať, čo presne na mojom odkaze je blbosť?Pomohli sme takto asi 50tim ľuďom, ktorý nemusia ďalej riešiť, bezvýchodiskové situácie.
srska
08.02.11,10:08
srska
08.02.11,10:11
Môžeš definovať, čo presne na mojom odkaze je blbosť?Pomohli sme takto asi 50tim ľuďom, ktorý nemusia ďalej riešiť, bezvýchodiskové situácie.
a tí čo stoja pred tescom a chutí im čučo sa teraz dohadujú, kto je v koľkých sro konateľom :)
PanHoracek
08.02.11,10:45
To je tvoj názor a možno realita, ja sprostredkuvávam prepisy pre zahraničného investora, ktorý čučo určite nepije.
Oliwa
08.02.11,10:47
sa rýchlo vyšvihol http://www.porada.sk/t153596-ako-riesit-situaciu.html


Môžeš definovať, čo presne na mojom odkaze je blbosť?Pomohli sme takto asi 50tim ľuďom, ktorý nemusia ďalej riešiť, bezvýchodiskové situácie.

Čo závidíte? :) Pán Horáček vyriešil vlastnú bezvýchodiskovú situáciu a teraz chce pomáhať ostatným zúfalcom. Možno budúci kandidát na Krištáľové krídlo v kategórii - cena za filantropiu... ;)
Oliwa
08.02.11,10:54
To je tvoj názor a možno realita, ja sprostredkuvávam prepisy pre zahraničného investora, ktorý čučo určite nepije.

Tvoj zahraničný investor určite nie :cool:, len aby si ho raz nepil Ty... :(
Petra Nová
08.02.11,14:41
Možno niekoho prekvapí to, čo teraz napíšem. Mám vyhranený názor na odkupovanie zadĺžených spoločností a väčšine je jasné, o čo tam ide.

Napriek tomu pred nedávnom som bola účastná jedného takéhoto transferu s.r.o., ktorej hrozilo veľké zadĺženie a ...
Všetko prebehlo hladko a bola som šokovaná rýchlosťou a logistikou transferu. V tomto prípade som bola spokojná, že predaj poslúžil dobrej veci a že moja účasť na ňom, nebola v rozpore s mojim náhľadom na etiku v podnikaní.:).
Oliwa
08.02.11,16:51
Zaujímavá skúsenosť. Keby tak niekto chcel oddĺžiť našu ekonomiku...
MatoB
08.02.11,17:13
Najskôr ti chcem poďakovať za tvoje neužitočné, ktorým si ocenil môj názor na túto oblasť.

Prepac, prosim, nehnevaj sa na mna.
MatoB
08.02.11,17:18
Môžeš definovať, čo presne na mojom odkaze je blbosť?Pomohli sme takto asi 50tim ľuďom, ktorý nemusia ďalej riešiť, bezvýchodiskové situácie.

No neviem mne to pripada blbe preto, ze ja si kupim nieco na splatky na firmu a v den ked mi pride prva splatka ti napisem, ze mam zadlzenu firmu, preber mi ju. Dane veci rozpredam a na miest dlhov - splatok budem mat este aj zisk.
Petra Nová
08.02.11,17:19
Ty bubák na hlavu padnutý.:(:(:(: Čo tvoje sľuby? Či platia len dovtedy, kým si ich napísal? Čo sa ti zdá na tom mojom príspevku neužitočné??? Jeden chromyseľný zmizol z Porady, a zdá sa, že druhý, ešte šľahnutejší pribudol. :eek::eek::eek:
A teraz máš aspoň dôvod na to, aby si si urobil radosť a šibol mi tam bubobody. Tak sa vyteš.
bubkoch
08.02.11,17:31
Ty bubák na hlavu padnutý.:(:(:(: Čo tvoje sľuby? Či platia len dovtedy, kým si ich napísal? Čo sa ti zdá na tom mojom príspevku neužitočné??? Jeden chromyseľný zmizol z Porady, a zdá sa, že druhý, ešte šľahnutejší pribudol. :eek::eek::eek:
A teraz máš aspoň dôvod na to, aby si si urobil radosť a šibol mi tam bubobody. Tak sa vyteš.

dobre, dobre, nerozculuj sa lebo budes mat vrasky ... som si ta pomylil s jednoduchou mariou, ktora s tym nevie prestat ... asi sa zamilovala ...
buchač
08.02.11,17:35
Preberieme zadĺžené spoločnosti, do 24 hodín s dlhmi voči právnickým osobám aj štátnym inštitúciam.
0918 32 11 00, office.sro1@gmail.com,

...he ....dám Ti jeden kontakt ???

Môžeš jej ponúknuť služby , aspoň do basy nepôjde a ja budem spokojný ...po súdoch sa nebudem musieť vláčiť ...

Zn :
Dohoda istá ...ale najprv mne love na drevo vyplatíš a potom už rob , čo uznáš za vhodné ...;):rolleyes::cool:
Petra Nová
08.02.11,17:37
dobre, dobre, nerozculuj sa lebo budes mat vrasky ... som si ta pomylil s jednoduchou mariou, ktora s tym nevie prestat ... asi sa zamilovala ...
Tie vrásky budú moje.:---
Ale bolo by dobré, keby si obchádzal všetky moje príspevky aj v budúcnosti a potom aj ja sľubujem, že si tie tvoje ani nevšimnem.
Rozalka
08.02.11,18:03
Mám na krku jedno družstvo, vzniklo asi pred 14 rokmi, 5 členov, firma 8.rok nič nerobí, žiadne majetky, ani peniaze (len 87 centov), žiadne dlžoby. Ako sa dá čo najjednoduchšie zrušiť?
Pikoška
08.02.11,20:15
dobre, dobre, nerozculuj sa lebo budes mat vrasky ... som si ta pomylil s jednoduchou mariou, ktora s tym nevie prestat ... asi sa zamilovala ...bubkoch, teba tu majú na tej Porade asi na okrasu. Ty si samá perla. Druhý už by dávno vyfasoval padáka. Ale ty si asi ašpirant len na nejaký zlatý padák.;)
prudky
05.06.11,15:02
Ty bubák na hlavu padnutý.:(:(:(: Čo tvoje sľuby? Či platia len dovtedy, kým si ich napísal? Čo sa ti zdá na tom mojom príspevku neužitočné??? Jeden chromyseľný zmizol z Porady, a zdá sa, že druhý, ešte šľahnutejší pribudol. :eek::eek::eek:
A teraz máš aspoň dôvod na to, aby si si urobil radosť a šibol mi tam bubobody. Tak sa vyteš.

Najprv sa pozri do zrkalla a potom otváraj zo...
prudky
07.06.11,13:52
Najprv sa pozri do zrkalla a potom otváraj zo...

Takže toto je podľa Wilmy nevhodné.

Z toho mi vychádza, že podľa Wimy je na Porade vhodné rozdávať nálepky :
- choromyseľný
(pričom 5 na to nemá vzdelanie)
Indeed
10.06.11,20:58
Takže toto je podľa Wilmy nevhodné.

Z toho mi vychádza, že podľa Wimy je na Porade vhodné rozdávať nálepky :
- choromyseľný
(pričom 5 na to nemá vzdelanie)


ale sem-tam sa tu potulujú aj niektorí normalnejší a pamätlivší

farebne písmenko nedaš ani jedno ??? :D
Economic
11.06.11,06:01
Mám na krku jedno družstvo, vzniklo asi pred 14 rokmi, 5 členov, firma 8.rok nič nerobí, žiadne majetky, ani peniaze (len 87 centov), žiadne dlžoby. Ako sa dá čo najjednoduchšie zrušiť?

Jeden pokus by bol podať podnet na zrušenie družstva z úradnej moci súdu. Ak by toto neprešlo, tak treba likvidáciu družstva vykonať so všetkou tortúrou, čo k tomu patrí.