premiko
07.02.11,14:28
Zdravim,

je tu niekto co by poradil? Po novej aktualizacii skype, ale i softweru pre mobilny telefon sa mi v PC nezobrazuju urcite okna, co to sposobuje ?

vid obrazok

vdaka za radu ( W XP home)
Chobot
07.02.11,13:44
Zdravim,

je tu niekto co by poradil? Po novej aktualizacii skype, ale i softweru pre mobilny telefon sa mi v PC nezobrazuju urcite okna, co to sposobuje ?

vid obrazok

vdaka za radu ( W XP home)

Pozri nastavenie internetového prehliadača, či náhodou nemáš zaškrtnuté, že nemá sťahovať obrázky. Je to funkcionalita pre takých, čo majú obmedzený internet, aby im sťahovanie obrázkov zbytočne nebralo z mesačného limitu. KEĎže si nenapísal, v akom prehliadači to je, musíš si to v nastaveniach pozrieť sám.
premiko
07.02.11,13:51
ako prenastaveny prehliadac mam operu, skusil som povolit vsetky vyskakovacie okna, ine neviem co by som mal, nenachaqdzam nic, no zatial nepomohlo
Chobot
07.02.11,13:58
ako prenastaveny prehliadac mam operu, skusil som povolit vsetky vyskakovacie okna, ine neviem co by som mal, nenachaqdzam nic, no zatial nepomohlo

Tu v práci nemám operu, skúsim ti doma pozrieť, kde sa to nastavuje v Opere.
Vlado40
07.02.11,14:00
Máš nainštalovaný flash player.V Opere F12 pozri ,alebo v pravo dole na lište kde je lupa povoliť všetky obrázky.
premiko
07.02.11,14:24
no mam to takto

vdaka za kazdu radu
Chobot
07.02.11,21:17
no mam to takto

vdaka za kazdu radu


V Opere sa to nastavuje inde. Treba ísť cez Tools (Nástroje) a tam Preferencies, potom na záložke Web pages máš pri popise Image 3 voľby:

Show Images
Cache Images
No Images

Pozri, ktorú máš zvolenú. Aby ti ukázalo obrázky, musíš vybrat Show Images.

Dokonca vpravo dole v tom menu máš voľbu Všetky obrázky, klikni na to.
premiko
07.02.11,23:23
dakujem za ochotu, ale to nie je ono, skontroloval som to, je to tak nastavene, na notasku ziadny problem, no na stolovom PC mi to po prevzati tych novych aktualizacii urobilo to co som dal na obrazok, skype i ta aplikacia pre mobil su funkcne, len ma hneva, ze to nezobrazuje, nevyzera to dobre

zatial som poziadal o pomoc kde sa dalo a stale nic :(, no, kvoli tomu preinstalovat system zatial urcite nebudem

tak vdaka