ondrejvla
07.02.11,22:24
Dúfam, že som túto tému správne zaradila do JÚ, pretože sa dotýka DP FO a výpisu do SP. Prosím, máte niekto tlačivo Výpis z DP za rok 2010? Na stránke SP ešte nie je, teda aspoň mne sa ho tam nepodarilo nájsť a rada by som už mala po podaní DP FO aj výpisy z DP, aby som na nič nezabudla.
Ďakujem za poskytnutie informácii.
Melnick
07.02.11,21:31
Vlasti, tento rok sa tlačivá do SP neposielajú. Dohoda medzi DÚ a SP. Budú sa informovať navzájom.
O prácu menej. :D:D:D
ondrejvla
07.02.11,21:33
Vlasti, tento rok sa tlačivá do SP neposielajú. Dohoda medzi DÚ a SP. Budú sa informovať navzájom.
O prácu menej. :D:D:D

Ale si ma potešila:):):) Ďakujem Majka.
misa2
27.02.11,14:12
a ako sa to riesi v pripade ked SZCO nema povinnost podat danove priznanie. to nikde nic nepoda (ani na DU ani do SP) a bude to tak v poriadku? :confused:
Katy a R
27.02.11,14:13
a ako sa to riesi v pripade ked SZCO nema povinnost podat danove priznanie. to nikde nic nepoda (ani na DU ani do SP) a bude to tak v poriadku? :confused:

oznámenie by bolo vhodné...
misa2
27.02.11,14:20
oznámenie by bolo vhodné...
a oznamenie kam? na DU, alebo do SP?..ma to oznamenie aj nejaky vzor? alebo proste staci napisat ze ..Oznamujem ze szco dosiahol za rok 2010 prijem 1200 eur.
Katy a R
27.02.11,14:24
a oznamenie kam? na DU, alebo do SP?..ma to oznamenie aj nejaky vzor? alebo proste staci napisat ze ..Oznamujem ze szco dosiahol za rok 2010 prijem 1200 eur.

ja by som oznámila DU, že nebudem podávať DP z dôvodu nízkeho príjmu (ak chceš doplň, že si neprekročila hranicu...)
Keďže na SP teraz posielajú oni potrebné údaje, tak by to malo stačiť.:)