durisovad
08.02.11,08:04
http://hnonline.sk/ekonomika/c1-49894020-odvodovu-revoluciu-zaplatia-dohodari
preco pan minister tych, ktori si chcu trochu zarobit, musi zodriet z desiatej koze? Preco nezredukuje davky ciganom a im podobnym, ktori neodpracovali ani 10 minut? Preco sa musia vyplacat zlate padaky a nehorazne odmeny za clenstvo /nie pracu/ v kadejakych dozornych a spravnych radach statnych podnikov? Kto mate k nemu blizko, poskuste sa mu dohovorit.
Stanislav 1975
08.02.11,07:10
http://hnonline.sk/ekonomika/c1-49894020-odvodovu-revoluciu-zaplatia-dohodari
preco pan minister tych, ktori si chcu trochu zarobit, musi zodriet z desiatej koze? Preco nezredukuje davky ciganom a im podobnym, ktori neodpracovali ani 10 minut? Preco sa musia vyplacat zlate padaky a nehorazne odmeny za clenstvo /nie pracu/ v kadejakych dozornych a spravnych radach statnych podnikov? Kto mate k nemu blizko, poskuste sa mu dohovorit.

čo chceš od tohto zlepenca? Však ano, bankám treba miliardové zisky nechať a bežným ľuďom zdvihnút DPH-čku na 20%..., a podobné nezmysly...nič iné sa od Mikloša nedá čakať, to je vagabund a tá SaS??? Radšej som ticho...
durisovad
08.02.11,07:12
Vsak preto to sem pisem, aby ti, ktori maju k ministrovi blizko /myslim ministra Mihala/, aby mu povedali nejake spravne slovo.
Adiks
08.02.11,08:11
čo chceš od tohto zlepenca? Však ano, bankám treba miliardové zisky nechať a bežným ľuďom zdvihnút DPH-čku na 20%..., a podobné nezmysly...nič iné sa od Mikloša nedá čakať, to je vagabund a tá SaS??? Radšej som ticho...
Hlúposti na n-tú. Tvoje myšlienky sú dobré len ako zlý vtip.
magno
08.02.11,08:20
............. som nevedela,ze ak niekto napise svoj nazor je to hlupost a len tak mimochodom mam podobny nazor na nasu "skvelu " politicku scenu.Len som zvedava do kedy sa nechame drat z koze.....
durisovad
08.02.11,08:23
Sme slusni ludia a preto nasej vlade nehrozi ziadny Egypt. Ti hore su si toho vedomi a preto s nami takto jednaju. Ale aj oni by sa mali trochu chytit slusnosti.
magno
08.02.11,08:27
Sme slusni ludia a preto nasej vlade nehrozi ziadny Egypt. Ti hore su si toho vedomi a preto s nami takto jednaju. Ale aj oni by sa mali trochu chytit slusnosti.

Tazko hladat niekde nieco,co tam nie je. Len som si nie celkom ista kde je hranica medzi slusnostou a hlupostou. :o No ved ale preco nam nenalozit ked drzime .
durisovad
08.02.11,08:31
Bola by som rada, keby si nase prispevky vsimol niekto, kto sa stretava s panom ministrom a povedal mu nas nazor. Ani ja a predpokladam, ze ani vacsina ludi na namestia a pred ministerstva nepojde s palicami, ale to este neznamena, ze sme s ich napadmi stotozneni a spokojni.
bubkoch
08.02.11,08:35
mne sa navrh p. Mihala pozdava a stotoznujem sa s nim ... nevidim ziaden dovod aby dohodari zo svojho prijmu neplatili odvody tak ako kazdy zamestnanec ... odkazte aj toto panovi ministrovi :)
magno
08.02.11,08:37
Asi som v tomto smere dost pesimista,ale som si ista,ze aj keby mu ich niekto pretlmocil,tak sa nic nezmeni.Nie som sice zastancom nasilia,ale obcas mam chut niektorym z nich minimalne zatriast nech sa preberie,alebo mu dat bezny - nie priemerny - plat a nase vsetky vydaje a nech skusi zit.To by mohlo pomoct.Ked si to totiz nevyskusaju,tak im darmo bude niekto nieco hovorit.
durisovad
08.02.11,08:38
mne sa navrh p. Mihala pozdava a stotoznujem sa s nim ... nevidim ziaden dovod aby dohodari zo svojho prijmu neplatili odvody tak ako kazdy zamestnanec ... odkazte aj toto panovi ministrovi :)
Aj v tom pripade, ak clovek platil odvody cely zivot, nebol ani jeden den nezamestnany, ked prisiel do penzijneho veku, vymerali mu penziu takmer na urovni zivotneho minima a ked si chce trochu svojou pracou prilepsit, tak ma zasa platit odvody, aby bolo na platenie tych, ktori nerobili nikde a nikdy?
bubkoch
08.02.11,08:48
Aj v tom pripade, ak clovek platil odvody cely zivot, nebol ani jeden den nezamestnany, ked prisiel do penzijneho veku, vymerali mu penziu takmer na urovni zivotneho minima a ked si chce trochu svojou pracou prilepsit, tak ma zasa platit odvody, aby bolo na platenie tych, ktori nerobili nikde a nikdy?
kazdy sa snazi si svojou pracou prilepsit, aj zamestnanci platia odvody na tych ktorí nikdy nikde nerobili ... tak preco nezrusime odvody aj z prijmu z TPP ? mihala som volil lebo sluboval zrusenie vynimiek, dier, sluboval rovnost pred danovymi a odvodovymi zakonmi ... ked na to prichadza, vzdy sa najde niekto kto place lebo aj JEHO sa nieco dotkne ... cakal som ze mihal bude tvrdsie a bez kompromicov presadzovat vsetky predvolebne sluby, zatial mam pocit akokeby stale vladol fico
magno
08.02.11,08:48
Ja som ostala rovnako dorazena tym,ze dcera ide na vysku a ma si platit odvody.Len mi nie je celkom jasne,ze z coho ked nie je zarobkovo cinna.Dost co ma to vyjde neskutocne peniaze aby vobec mohla vystudovat a este jej pravdepodobne budem musiet platit aj tento nezmysel.Velmi sa tesim . :(
trisestri
08.02.11,08:54
mne sa navrh p. Mihala pozdava a stotoznujem sa s nim ... nevidim ziaden dovod aby dohodari zo svojho prijmu neplatili odvody tak ako kazdy zamestnanec ... odkazte aj toto panovi ministrovi :)

pri tej zavisti ti uniklo že dohodari nemajú narok na nemocenské davky,ani započet do dochodkového,takže kedže im neplynú naroky z poistenia,tak pokial sa to nezmení,nevidím žiadný dovod na platenie odvodov u dohodarov,jasné kto ma zlaté padaky,štatné zakazky a iné užitky z tejto vlady,tak bude súhlasit z každým jej krokom,aj ked jej kroky neriešia problémy,iba berú najchudobnejším namiesto opatrení proti podvodom,drancovaniu,neplateniu daní a odvodov, zlodejským odmenam,tunelovaniu atd-pokial sa stým neurobia poriadky,nikdy nebude dost,dvihli spotrebné dne a dph a aj tak rozpočet v januari bol v mínuse a v štatnej sprave šetrili tak že v januari verejné výdavky narastli o 9%,žiadné uspory aj napriek týmto opatreniam http://www.pasivny-prijem.sk/2011/02/zmeny-v-zakonoch/
trisestri
08.02.11,09:16
každý do svojho vrecka v mene idealov zvaných chamtivost
Pikoška
08.02.11,09:27
kazdy sa snazi si svojou pracou prilepsit, aj zamestnanci platia odvody na tych ktorí nikdy nikde nerobili ... tak preco nezrusime odvody aj z prijmu z TPP ? mihala som volil lebo sluboval zrusenie vynimiek, dier, sluboval rovnost pred danovymi a odvodovymi zakonmi ... ked na to prichadza, vzdy sa najde niekto kto place lebo aj JEHO sa nieco dotkne ... cakal som ze mihal bude tvrdsie a bez kompromicov presadzovat vsetky predvolebne sluby, zatial mam pocit akokeby stale vladol ficobubkoch, ja ťa zbožňujem. Ty si to, kvôli čomu sa oplatí chodiť na Poradu. Ja ťa priam žeriem. Aj tebe sa sníva o tom ficovi, s veľkým F? Aj mne. Ja síce s Mihálom často nebývam, občas mám možnosť na neho pozrieť, ale veď ide ako guľa. Či nie? A už z pohľadu mu srší, že sa nezastaví pred ničím. A tie poplatky za zdieranie v II. pilieri o niečo vyššie, a ochrana vkladov o niečo nižšia, tvrdé, čo povieš? A bez kompromisov. Ale fakt tá koaličná rada ma už začína dožierať. Mali toho Fica pekne chyteného, ale zjesť sa im ho nepodarilo. Asi niečo na tom bude, že ten Fico veru stále mieša karty. No toto, no toto....hm.hm.
pasivnyprijem
08.02.11,09:38
A to este nie je koniec podla mna este si najdu nejake poplatky a dane ktore budu moct zvysit :)
magno
08.02.11,09:43
Urcite sa nieco najde - ved co ak by nam bolo prilis dobre .:o