dvolna
08.02.11,12:47
Dobrý den.Nikde som nenasiel odpoved tak skusim tu. Manželke schvalili predlžený RP zo zdravotných dovodov maleho. Dopocul som sa ale že na 4hod/denne ho mozme dat do skolky.Manželka nikde nepracuje ani asi nebude.A ako to je keby pracovala?Dakujem .
ivka70
08.02.11,11:49
Dobrý den.Nikde som nenasiel odpoved tak skusim tu. Manželke schvalili predlžený RP zo zdravotných dovodov maleho. Dopocul som sa ale že na 4hod/denne ho mozme dat do skolky.Manželka nikde nepracuje ani asi nebude.A ako to je keby pracovala?Dakujem .

Pokial viem, tak pocas tych 4 hodin, kedy maly bude v skolke, moze ona pracovat.
dvolna
08.02.11,17:55
dik,ale mna zaujima či može mat predlžený RP a zaroven syn chodit na4 hod do skolky.
fosgeen
09.02.11,13:02
Dieťa môže škôlku navštevovať 4 hodiny aj pri predlženom RP. To platí už dlhšie obdobie a podľa nového môže dokonca pracovať aj matka.
manus
10.02.11,09:27
Dieťa môže škôlku navštevovať 4 hodiny aj pri predlženom RP. To platí už dlhšie obdobie a podľa nového môže dokonca pracovať aj matka.
...ak by mala výdavky na škôlku, preplatí jej ich štát (od 1.1.2011) až do výšky 230€? U dieťaťa do 3 rokov je to bez diskusií, ale platí to aj pri predĺženej RD zo zdravotných dôvodov do 6 rokov?