danasimi
08.02.11,14:11
Pekný deň prajem
zaujímalo by ma, čo všetko si môžem zakúpiť z príspevku na podnikanie. Mám v pláne otvoriť si obchod, môžem si z príspevku zakúpiť tovar a zásoby? Dať z neho zrekonštruovať budúce priestory priestory predajne? Kúpiť registračnú pokladnu?? Ďakujem za odpovede
pefu
08.02.11,13:16
Presné podmienky budete mať napísané v dohode s Úradom práce. Teda sa to dozviete už počas školenia. A myslím, že minimálne zásoby z príspevku nie je možné kúpiť,
Danielle369
09.02.11,07:01
Nemôžeš si kúpiť z príspevku žiadny tovar ani zásoby ani prerábať obchod..budeš rada ked kúpiš pokladňu,regále a vybavenie do obchodu
terezamaria
09.02.11,07:06
Pekný deň prajem
zaujímalo by ma, čo všetko si môžem zakúpiť z príspevku na podnikanie. Mám v pláne otvoriť si obchod, môžem si z príspevku zakúpiť tovar a zásoby? Dať z neho zrekonštruovať budúce priestory priestory predajne? Kúpiť registračnú pokladnu?? Ďakujem za odpovede

Môžeš si zakúpiť to, čo budeš mať uvedené v podnikateľskom zámere. V prvom rade registračná pokladňa, regále, pulty, zariadenie........V žiadnom prípade nie zásoby a tovar. Keď sa budeš informovať na ÚPSV a R, určite Ti to tam všetko vysvetlia.