kamil581
08.02.11,20:48
Dobrý večer, mal by som otázočku ohľadom nákupu cez internet. Chcel by som sa konkrétne spýtať na možnosť reklamácie tovaru, nakoľko som si cez internet vydražil zopár nabíjacích batérií, ktoré indikuje nabíjačka ako zlé. Predajca ich chce poslať na test, ale obávam sa, že som už vopred prehral. Mám nárok na vrátenie peňazí resp. tovaru, ktorý bude fungovať ??? Kde by som mohol dať otestvať tieto batérie, tak aby som aj sa videl výsledok ???

ĎAKUJEM
sagarmantha
11.02.11,16:13
Mám podobny problem ale mam pocit ze to je vopred prehrate.
buchač
11.02.11,19:13
Dobrý večer, mal by som otázočku ohľadom nákupu cez internet. Chcel by som sa konkrétne spýtať na možnosť reklamácie tovaru, nakoľko som si cez internet vydražil zopár nabíjacích batérií, ktoré indikuje nabíjačka ako zlé. Predajca ich chce poslať na test, ale obávam sa, že som už vopred prehral. Mám nárok na vrátenie peňazí resp. tovaru, ktorý bude fungovať ??? Kde by som mohol dať otestvať tieto batérie, tak aby som aj sa videl výsledok ???

ĎAKUJEM

...tak teraz ako ...?

Čo je to vlastne , čo to bolo ?
Dražba alebo nákup ???
Trošku rozdiel , nemyslíš ...???
Pochybujem , že solídny predajca by nejaký tovar dražil ...
Predajcom je predsa aj fyzická osoba , ktorá Ťa pekne - krásne aj ošmekne ...neraz sa už stalo ...:rolleyes:
kamil581
11.02.11,19:20
...tak teraz ako ...?

Čo je to vlastne , čo to bolo ?
Dražba alebo nákup ???
Trošku rozdiel , nemyslíš ...???
Pochybujem , že solídny predajca by nejaký tovar dražil ...
Predajcom je predsa aj fyzická osoba , ktorá Ťa pekne - krásne aj ošmekne ...neraz sa už stalo ...:rolleyes:



Je to dražba, ale aj také sa stáva, už som sa presvedčil sám. Je to na stránke mimibazár.sk, pri prekliknutí na mimiaukcie. Už mám skúsenosť, takže sa tomuto budem vyhýbať.
sagarmantha
12.02.11,08:45
Ja som kupil pristroj cez inzerat ku ktoremu som ako som zistil pokazene baterie čiže je nefunkčný.Radil som sa s policajtom ale je to len na trestne oznamenie.Oni si ho predvolaju a on povie ze pristroj fungoval a hotovo.Dalej je to len na sudne konanie a dokazovanie.Cize nic.