smoulinka33
08.02.11,21:57
Viete mi niekto povedat ake su priznaky tehotenstva este pred nedostavenim sa menstruacie? patri k nim napr. co je pre mna cudne neopisatelna chut na chilli ? a bolest prsnikov na dotyk? je mozne aby som bola tehotna napr tyzden a uz mala tieto priznaky? ci tieto priznaky co mam su len niejaky "preskoky" ? :confused:
Stanislav 1975
08.02.11,21:04
Viete mi niekto povedat ake su priznaky tehotenstva este pred nedostavenim sa menstruacie? patri k nim napr. co je pre mna cudne neopisatelna chut na chilli ? a bolest prsnikov na dotyk? je mozne aby som bola tehotna napr tyzden a uz mala tieto priznaky? ci tieto priznaky co mam su len niejaky "preskoky" ? :confused:

To budú tie preskoky...:)- tieto príznaky určite po týždni ešte ee...
Erzebeth
08.02.11,22:10
To budú tie preskoky...:)- tieto príznaky určite po týždni ešte ee...

ee...ejha...a ...onô...akože to ty vieš...snáď...ale čožeby...nič viacej ma nenapadá ;)
BXLmiami
09.02.11,13:44
Každý sme originál,takže u každého inakšie.U mna napriklad...pozriem sa na maso a idem zvracať.Takto som spoľahlivo identifikovala všetkych 5 tehotenstiev ihned prvý týžden.
smoulinka33
09.02.11,14:06
he he he mne by sa nieco take asi nemohlo stat :D ja bez masa to nejde do hromady :D :D :D ale Dakujem ze sa delite somnou o Vase skusenosti :) cenim si to