Geschka
08.02.11,22:28
Ahojte poradaci, mam dost velky problem tykajuci sa mojej prace. Pred cca mesiacom mi bolo oznamene, samozrejme ustne a pred vsetkymi pracovnikmi, ze nastava v nasej firme centralizacia do CR, sme "pilotna" krajina a moje miesto je prve na rane. Vsetku svoju pracu som po zauceni odovzdala CZ kolegom a od minuleho tyzdna bezia tieto operacie z Ciech. Po prvom rozhovore s nadriadenou sme si predbezne dohodli - ustne, ze to bude cele po odovzdani doriesene vypovedou z organizacnych zmien, so zakonnym odstupnym, v mojom pripade 3+3. Vcera mi ale bolo oznamene, ze sa to cele zmenilo a vobec nejde o organizacnu zmenu..., dali mi oznamenie o tom, ze mam 14.2. nastupit na pracu za nezmenenych podmienok na inej pobocke v BA. Zaroven mi bolo povedane, ze ak chcem, je mozne do konca tohto tyzdna ukoncit PP dohodou s tym, ze do konca 2/11 ostanem doma na platenom volne a este mi vyplatia odmenu vo vyske troch platov, to samozrejme na papier uz nedali... . Nasa firma sa deli na viacero divizii, pracovnu zmluvu mam podpisanu s diviziou, ktorej cinnosti, ktore som doteraz vykonavala, presli do CR (mam e-mail, kde bola cela firma informovana o tomto prechode cinnosti) a zaroven mam oznamenie o "presune" na rovnaku poziciu za nezmenenych podmienok... . Mam pocit, ze chcu so mnou vybabrat a potrebovala by som pomoc, mozno aj nejaky kontakt na dobreho pravnika, pretoze toto zavana vselicim, len nie "koser" ukoncenim... . Vopred velka vdaka.

Uz nie je aktualne.