Matthew DeWrong
09.02.11,11:10
Zdravim, mam problem s instalaciou SK jazykoveho balika do WIN 7 ulti. precital som niekolko navodov, od jednoducheho aktualizovania cez win update, az po samotnu instalaciu jazykoveho balika zo suboru .cad stiahnuteho priamo zo stranok MS.. navody aj vsetko je velmi podrobne, avsak problem je, ze ked postupujem podla navodu, vzdy mi chyba posledna polozka cesty.
Aby sme sa chapali:

http://www.ovsem.net/windows-7/slovencina-pre-windows-7-na-stiahnutie/

podla cesty na zadanom linku, koncim v bode 3, kde v polozke "Clock, Language, and Region" uz nemam moznost "Change display language", ale iba nastavenie klavesnice.

Ak by niekto vedel poradit, budem vdacny..

Doplnenie:
Zabudol som to do uvodneho prispevku napisat, ale jedna sa o lenovo, nalepka je nalepena na NB. Kedze lenovo ma recovery uz ulozene na vydelenej particii disku. meni sa tym nieco ?
Vlado40
10.02.11,20:43
Dočítal som sa že :
Jazykové balíky a balíky LIP fungujú iba v pravej kópii systému Windows 7.
Neviem či je to tak naozaj.
maurer2
11.02.11,05:48
WIN 7 ultim sa da stiahnut mnozstvo jazykov , v aktualizaciach je na vyber samozrejme len pri original licencii
KoxXxo
11.02.11,06:05
WIN 7 ultim sa da stiahnut mnozstvo jazykov , v aktualizaciach je na vyber samozrejme len pri original licencii

Polovičná pravda.
arizona
12.02.11,16:52
mimotemy

Nezakladaj prosim ta stale nove a nove temy s rovnakym problemom,pokracuj v jednej...

temy som ti spojila, nech tu nie je bordel ;)