ADA
12.12.05,18:04
Rada by som sa opýtala, či mi vie niekto odporučiť dobrý software, ktorý funguje ak PC pokladňa.
Ďakujem za odpovede. Nehľadám však software ktotý komunikuje - funguje s pokladňami a musítí mať pokladňu t.j. program Alfa, MRP ... Hľadám program, ktorý nainštalujete do PC, zakúpite si zásuvku na peniaze, nejakú tlačiareň na bločky a software máte v PC a nemáte klasickú kasu.
sway
12.12.05,17:24
Rada by som sa opýtala, či mi vie niekto odporučiť dobrý software, ktorý funguje ak PC pokladňa.
záleží na tom či už máš účtovnícky SW, ak nie takodporúčam www.kros (http://www.kros), poskytuje moduly RP aj s fiškálnými modulmi-(pokladňa) priamo v účtovníckych SW. PÚ-Omega, JÚ-Alfa, pokladne sú prepojené s účtovníctvom, skladmi..., takže sa dosť práce ušetrí. :)
lenkak
12.12.05,17:33
Takisto sa dá pracovať aj v MRP.
Daska
12.12.05,17:43
aj v Pohode
rival
03.01.06,10:22
Od softipu KACE-kasa cenova. Ak sa nemylim tak cca 5000,- a k tomu SW fiskal cca 8000,- ale ceny si radsej over. Ma to aj vystupy o predaji ale to uz treba spracovat cez daky DBF editor resp. exle. Zatial asi najlepsi SW na evidenciu Maloobchodnej predajne je podla mojho subjektivneho nazoru MOP a KASA (nemylit si z KACE) ktore padaju pod Softip ale robia to Lomencikovci ergo Ventus. Je to sice dost penazi ale evidencia a sposob prace je dokonaly.