dara
12.12.05,18:14
http://www.lady.sk/index.php?kategoria=17&kateg=100&re=208220&text=&reakcii=47 (http://www.lady.sk/index.php?kategoria=17&kateg=100&re=208220&text=&reakcii=47)


Cit.článku:
Ahojte ladynky,
chcela by som vas upozornit na veterinara p.Bucka u ktoreho sme mali na kastracii kocurika a ten potom skoro zomrel. Ide o kliniku na Karpatskej 13, v Bratislave. Ale zacnem od zaciatku: kocurika sme mali 1x v zivote nevedeli sme co a ako. Po 8 mesiacoch sme ho chceli dat vykastrovat lebo zacal znackovat. Objednali sme sa k p.Buckovi nakolko mal velmi pekne urobenu stranku a mysleli sme ze tomu budu odpovedat aj sluzby. Prvy sok nas cakal hned po prichode do ambulancie, kde na nas p.Bucko arogantne nakrical ze ako si to predstavujeme prist do ambulancie bez prepravky /kocurika sme mali na voditku/. Ked sme mu povedali ze ju mame v aute pichol kocurovi uspavaciu injekciu a nechal mi ho na kolenach zaspat. Ja som ho hladkala a ked to zbadal tak na mna nahucal ci som sa zblaznila ze ten kocur chce mat klud?! To ma uz zarazil jeho drzi pristup ale povedala som si ze asi vie co robi. Kocurika sme teda nechali na kastraciu v ambulancii a mali sme prist o 45 minut ponho. Ked sme prisli kocurik lezal v prepravke tak som sa spytala co s nim robit. A doktor mi hovori: "pozrite sa na toho kocura a vidite snad ze dycha?" ..ja som sa zlakla kukam na kocura asi 30 sekund a fakt nedychal. Tak som sa vystresovana pytala co sa deje? On sa zacal aj so sestrickou smiat a povedal asi po tristvrte minute ze to je bezne u uspatych zvierat a ci neviem ze maju spomaleny tep... Akoze uplne vyhukany sme zaplatili a isli domov. Lenze to sme este netusili ze doktor dal pravdepodobne kocurovi velmi velku a silnu davku uspavacieho prostriedku /to je moja domnienka/ lebo ten sa zobudil az o 4 hodiny a nasledujucich 8 hodin sa len motal, stale vracal a odpadaval. Celu noc som s nim bola hore. Na druhy den nic nezjedol a ako-tak sa zotavil az na 3 den. O tyzden velmi ochorel tak sme s nim isli uz k inemu veterinarovi. Kocurik dostal zapal pluc a uz mu nedavali nadej. Zobrala som si tyzden dovolenky a nakoniec sa mi ho zazrakom podarilo vyliecit... Ale vratim sa este k p.Buckovi. Myslim ze jeho jednanie bolo velmi netaktne nakolko voci nam pouzil aj slova ako ste sprosty a krical na nas, dalej jeho cena za kastraciu kocura bola cca 1600,- pricom ked sme dali kastrovat druheho kocurika stalo nas to 800,-. Ja dufam ze nebudete potrebovat ist s niecim vaznym k veterinarovi so svojim milacikom ale tohto vet. nikomu neodporucam !