allek
10.02.11,08:19
Pozdravujem.

Chcel by som zmeniť dodávateľa elektriny. V súčastnosti využívam priamovýhrevné vykurovanie od dodávateľa VSE. Uvažujem o prechode k ČEZ. Za jeden rok spotrebujem cca 17000 kWh.

Potreboval by som poradiť, aké máte skúsenosti s týmto dodávateľom....

Ďakujem.
allek
29.07.11,11:18
Moja otázka je stále aktuálna.

ďakujem..
gogol99
31.07.11,03:49
Vieš čo, pozri si stránku Výhodná Energia. ČEZ podpisuje na 2 roky a iní dodávatelia dávajú zmluvy bez viazanosti a s lepšou cenou. Nahoď si tam údaje z vyúčtovacej faktúry a budeš v obraze.
gogol99
28.09.11,03:36
iv@n
29.09.11,19:11
gogol, čo príspevok to výhodnáenergia.sk, nechceš si tu už zaplatiť radšej reklamu niekde v sidebare? :rolleyes:
gogol99
30.09.11,03:44
To čo sám pokladám za správne, to posúvam ďalej. Môže to tak vyzerať, ako hovoríš, ale pre mňa je dôležité to, že ľudia sa dozvedia všetko to, čo potrebujú vedieť predtým, než urobia rozhodnutie a podpíšu niekomu zmluvu na niekoľko rokov.
Dodávatelia neposkytujú odberateľom všetky informácie. Napríklad ktorý dodávateľ povie odberateľovi, že nie je na trhu najlacnejší? Preto sem posúvam informácie o tom, kde a ako si môže odberateľ zistiť, ako je to s cenami. Ešte keď som nevedel o tejto stránke, tiež som omylom podpísal niečo, čo nebolo pre mňa až tak výhodné, ako mi tvrdil predajca.
Fandím tejto stránke a bolo by super, keby bolo takýchto stránok čo najviac.
gogol99
01.10.11,15:35
Nemám problém tu uverejniť aj iné stránky

http://www.elektrickaenergia.sk/bloky/vypocet-ceny-elektriny-faktura-platba.php?lang=EN
http://www.dodavateliaplynu.sk/cennik-plynu-cena-vypocet-ceny-faktura.php

Myslím, že každý uzná, že www.VyhodnaEnergia.sk je bezkonkurenčná.
felix1
01.10.11,21:43
Ak to pomoze stlacit alebo podrzat aktualnu cenu energie som za, obavam sa ale ze je to cele len obdoba MLM. Vzhladom na vlastnicke prava v energetike je spominat podporu vlastneho vyrobcu / dodavatela energie bezpredmetne ... :(
gogol99
02.10.11,04:01
V energetike treba zabudnúť na vlastnícke práva. Energia a hlavne plyn sa vyrába (ťaží) nielen na Slovensku. Preto je jedno, kto to vyrobí, alebo vyťaží a kde. Najdôležitejšie je to, kto mi to tu, na Slovensku, predá za najzaujímavejšiu cenu bez ďalších poplatkov a bez viazanosti.