henrrieta
10.02.11,09:22
Dobry den, chcela by som sa spytat kde by som mohla ziskat informacie o zmenach zakladu dane z prijmov pravnickej osoby za obdobie od roku 2006 do 2010 vratane. Existuje nejaka suhrna publikacia alebo je jedinou moznostou pracne studovanie vsetkych noviel?Za odpoved vopred dakujem
rdb
10.02.11,08:32
Mrzi ma to, ale naozaj neviem co znamena
zmeny zakladu dane z prijmov pravnickej osoby
.
Predpokladám, že ide o zákon dane z prijmov
Najjednoduchsie je kupit si zakon za kazdy rok. Velmi dobre vydava napriklad PRAVDA, skus tam zavolat ci ti vedia dodat aj stare roky.
Chobot
10.02.11,09:37
Dobry den, chcela by som sa spytat kde by som mohla ziskat informacie o zmenach zakladu dane z prijmov pravnickej osoby za obdobie od roku 2006 do 2010 vratane. Existuje nejaka suhrna publikacia alebo je jedinou moznostou pracne studovanie vsetkych noviel?Za odpoved vopred dakujem


A nemusíš ani kupovať, cez www.jaspi.justice.gov.sk si môžeš pozrieť aj vytlačiť ktorúkoľvek verziu po ktorejkoľvek novele, len si zadáš dátum, ku ktorému má byť zákon platný (napr. zadáš si, že chceš znenie zákona k 1.1.2008 a zobrazí ti znenie k 1.1.2008).

Ak to potrebuješ na nejakú diplomovú či seminárnu prácu, tak budeš mať čo študovať a porovnávať. Ťažko môžeš očakávať, že ti to niekto vytvorí (ale možno to už niekto popisoval pred tebou...:rolleyes:).