Anubis II
10.02.11,10:43
ZP podala exekúciu za zamestnanca spred 9 r. a doteraz ma ani raz neinformovala že mám nedoplatok všetko bolo o.k. Je to opodstatnené? Podnikanie som vpred 9 r. ukončil so statou ale živnosť som si ponechal otvorenú, a zároveň som bol počas živnosti zamestnaný / živnosť popri zamestnaní /. Nemala ma ZP o tomto upozorniť skôr.
Anubis II
10.02.11,09:47
No asamozrejme zmena bydliska im nič nehovorí. Je asi lepšie všetko zaslať na starú adresu na ktorej som býval pred 15 r. a bola prehlásená.
Ice dive
10.02.11,09:47
no každá ZP má na svojej stránke zverejnený zoznam neplatičov a je tvojou povinnosťou si ho sledovať... t.j. možno ťa o tom aj takto informovali, avšak si si to neodsledoval... (v tomto žiaľ ťaháš za kratší koniec..)
Anubis II
10.02.11,09:50
Nemala by táto zamestnankyňa problém pri prihlásení sa niekde do inej poisťovne že má nedoplatok. Je to spred 10. r. a nie som medzi neplatičmi
Ice dive
10.02.11,09:59
no tak v tom prípade, treba ísť do príslušnej ZP a spýtať sa, o čo ide... mňa napríklad evidovali ako neplatiča ZP, tiež som na to prišiel náhodou nikto mi nič neposielal a bolo to z titulu, že majú bordel v systéme a nevedeli si spárovať platby.... t.j. možno máš aj všetko zaplatené, tak ako ja... len to nevedia dohladať...