Natasa199
10.02.11,11:13
Dobrý deň.
Pracujem v škole ako ekonomka, účtovníčka. Mám ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, zameranie pedagogické. SŠ má ekonomickú. Pracujem tu 7 rokov. Chcem sa opýtať, v ktorej platovej triede mám byť zaradená? Ďakujem
ensseda
18.02.11,12:32
Pozrite si katalóg pracovných činností - prílohu č. 1 k nariadeniu vlády č 341/2004 Z.z., spoločné pracovné činnosti - trieda 8 - 9, ale určite Vám nehovorím nič nové. V prípade, že ste na škole dlhoročná pracovníčka, predpokladám, že vediete so svojim riaditeľom dlhotrvajúci žabomyší spor, či Vám patrí 9. PT, pričom on Vás presviedča, že nepatrí. Podľa môjho názoru účtovníčky aj PaM-istky na školách vykonnávajú práce, patriace aspoň do 9 PT, ale máloktorá spĺňa požadované vzdelanie - aspoň VŠ 1. stupňa. Podľa mňa so svojim vzdelaním a zaradením jednoznačne patríte do 9 PT.
jankkam
19.02.11,10:01
Mám ukončené vysokoškolské vzdelanie 1. stupňa v odbore pedagogika a s študijnom programe animácia voľnočasových aktivít. Môžem pracovať ako vychovávateľka v detskom domove, ak áno do akej platovej triedy ba som bola zaradená bol by som kvalifikovaná.? Pod čo sadajú detské domovy a kam by som sa mala obrátiť o informácie?