pucciny
10.02.11,13:20
Firma,ktorá nám vyratúvava vyúčtovanie nám poslala žiadosť o možnosť navŕšenia cien za rozúčtovanie pre rok... o 4 percentá. Mám s tým súhlasiť,alebo mám odpísať ,že nesúhlasime s nárastom vačším ako je miera oficiálne hodnoty uhrnného indexu spotrebiteľských cien? Vraj sa zvýšila cena papiera,pohonných hmôt ... Ďakujem za odpoveď
Stanislav 1975
10.02.11,12:31
Firma,ktorá nám vyratúvava vyúčtovanie nám poslala žiadosť o možnosť navŕšenia cien za rozúčtovanie pre rok... o 4 percentá. Mám s tým súhlasiť,alebo mám odpísať ,že nesúhlasime s nárastom vačším ako je miera oficiálne hodnoty uhrnného indexu spotrebiteľských cien? Vraj sa zvýšila cena papiera,pohonných hmôt ... Ďakujem za odpoveď

Ja viem aj nám to poslali, odpisovači radiátorov...

Moj názor je odmietavý, keď sa im to nepáči, tak nech to nerobia a nájdete si inú firmu- teraz ked popustíte, oni si na to zvyknú , budete mať toto každý rok...
verkaz
10.02.11,14:57
Aj my sme prešli k inej firme, ktorá nám nezvýšila cenu rozúčtovania spotreby tepla na jeden radiátor.
Kedy Vám to poslala ? Lebo ja by som to brala tak, že rozúčtovanie sa týka roku 2010, tak by mali tento rok robiť po starom a len pre rok 2011 by si mohli žiadať zvýšenie.
Nepristala by som na ich zvýšenie.
Miwoslav
11.02.11,09:04
Aké sú ceny za rozúčtovanie spotreby tepla? U nás = 10€/byt/rok je to jeden fyzicky odpočet a jedno koncoročné rozúčtovanie.
verkaz
11.02.11,11:04
U nás to je cena za 1 radiátor 1,55 Eura.
Každý byt to má započítané v rozúčtovaní spotreby tepla a spoločenstvo uhradí faktúru.