Oliwa
10.02.11,21:10
Pre ktorú nemocnicu by ste sa dnes rozhodli v prípade operácie - Nové Zámky alebo Nitra? Máte osobnú skúsenosť ako hospitalizovaný pacient/ka?
Ďakujem za odpovede.
durisovad
10.02.11,21:16
Ja by som sa jednoznacne rozhodla pre nemocnicu v Novych Zamkoch, manzel tam bol niekolko razy, mame velmi dobre skusenosti, lekari su fundovani, sestricky prijemne a starostlive, prostredie ciste, aj ked nie velmi moderne /okrem osobitnych izieb za priplatok/.
Stanislav 1975
10.02.11,21:17
Pre ktorú nemocnicu by ste sa dnes rozhodli v prípade operácie - Nové Zámky alebo Nitra? Máte osobnú skúsenosť ako hospitalizovaný pacient/ka?
Ďakujem za odpovede.

čo som počul o nitrianskom špitáli všeličo, tak radšej Newcastle...
Bionda
11.02.11,18:20
;) všade sa niečo nájde.... je aj dôležité aká operácia...
Oliwa
11.02.11,20:24
;) všade sa niečo nájde.... je aj dôležité aká operácia...
Taká, ktorú nikdy nepodstúpi žiadny muž... ;)
Oliwa
14.02.11,07:58
To tak málo človekov bolo v týchto nemocniciach? :rolleyes: Alebo sa z nich už nevrátili?! :( Budem vďačná za reakcie tých, čo prežili... :D
durisovad
14.02.11,13:25
Moj muz prezil a dokonca dva razy.
Oliwa
14.02.11,19:11
Durisovad, Tebe aj tým, čo sa zapojili, ďakujem za reakciu, ale na to množstvo poraďákov je to veľmi málo... Ale asi to bude tým, že poraďáci musia byť zdraví, lebo zväčša účtujú a účtujú a účtujú... a hlavne v tomto období, až sa im z kečky, pardon, z monitora parí... :)
day
14.02.11,19:18
Pre ktorú nemocnicu by ste sa dnes rozhodli v prípade operácie - Nové Zámky alebo Nitra? Máte osobnú skúsenosť ako hospitalizovaný pacient/ka?
Ďakujem za odpovede.

porozpravaj sa s doktormi, aj v NR aj v NZ, prezri nemocnicu a rozhodni sa, urcite budes v poriadku a vsetko dobre dopadne aj v NR aj v NZ :)

DRZIME PALCE
Ice dive
14.02.11,19:18
Durisovad, Tebe aj tým, čo sa zapojili, ďakujem za reakciu, ale na to množstvo poraďákov je to veľmi málo... Ale asi to bude tým, že poraďáci musia byť zdraví, lebo zväčša účtujú a účtujú a účtujú... a hlavne v tomto období, až sa im z kečky, pardon, z monitora parí... :)
no ja som počul tiež na nemocnicu v NZ samé chváli (obe moje tety tam boli na operácií rúk - zacviknuté nervy...) o tej v NR som nepočul nič zlé ani dobré...
durisovad
14.02.11,19:21
Uctovnici asi nemaju kedy ponevierat sa po nemocniciach. Ale myslim to v dobrom. Aj uctovnik moze onezdraviet a potom hlada pomoc. Ja ti novozamocku nemocnicu naozaj odporucam, videla som to po dva razy, ako sa tam o mojho muza vyborne postarali a vyliecili ho. Bol aj v martinskej, tiez sa snazili, ale ta novozamocka sa mi zdala lepsia. Mozno to zalezi aj na oddeleni a jeho primarovi, v akom poriadku si vsetko vie drzat.
ivka70
14.02.11,19:46
NZ nemocnica ma velmi dobre meno v oblasti neurochirurgie ...
Naozaj zalezi aj od toho o aku operaciu ide .
durisovad
14.02.11,19:49
Ja mozem pochvalit aj chirurgiu a interne oddelenie.
lenkak
14.02.11,21:03
To tak málo človekov bolo v týchto nemocniciach? :rolleyes: Alebo sa z nich už nevrátili?! :( Budem vďačná za reakcie tých, čo prežili... :D

aj ja som prežila, síce najprv niečo dovrzali, ale potom napravili. ;)
Oliwa
15.02.11,13:52
Lenka a to kde Ťa dávali dokopy - v autoservise? :)
lenkak
15.02.11,20:20
pokazili vo vyšetrovačke, napravili v provizórnej operačke. ;)
Myslím to ale doslovne.