durli
11.02.11,09:03
Dobry den ,prosim Vas poradte mi ako sa skontaktovat s clenom porady ak nema zverejneny mail a neide mi to cez SZ?Som tu novy,dakujem.
Chobot
11.02.11,08:20
Dobry den ,prosim Vas poradte mi ako sa skontaktovat s clenom porady ak nema zverejneny mail a neide mi to cez SZ?Som tu novy,dakujem.

Súkromné správy ešte posielať nemôžeš, lebo máš málo príspevkov. A ak člen nezverejnil svoj mail, tak asi mal na to dôvod, aby mu nikto nevypisoval súkromné maily.

Môžeš skúsiť ešte napísať mu odkaz. Nájdi nejaký jeho príspevok, klikni na jeho meno a ukážu sa ti možnosti, kde vyberieš Zobraziť jeho verejný profil a tam v jednej záložke Odkazy môžeš napísať odkaz tomuto členovi. Potom už bude záležať len na ňom, či sa s tebou bude chcieť skontaktovať alebo nie.
durli
11.02.11,09:11
Ano ,ale v jeho profile v odkazoch sa nemozem nikde prepnut na napisanie nejakeho odkazu.Preco?Som normalne prihlaseny.
Chobot
11.02.11,09:26
Ano ,ale v jeho profile v odkazoch sa nemozem nikde prepnut na napisanie nejakeho odkazu.Preco?Som normalne prihlaseny.

Komu chceš poslať odkaz? A prečo chceš osloviť len jedného člena? Ostatní ti nevieme pomôcť?
durli
11.02.11,09:49
Chcel by som poprosit o radu Dari1 ,pretoze ona pred casom riesila podobny problem ako ja pre syna s invalidnym dochodkom .Obratil som sa aj na vsetkych ale nedozvedel som sa to ,co som potreboval vediet.Dakujem za pomoc.
Chobot
11.02.11,09:58
Chcel by som poprosit o radu Dari1 ,pretoze ona pred casom riesila podobny problem ako ja pre syna s invalidnym dochodkom .Obratil som sa aj na vsetkych ale nedozvedel som sa to ,co som potreboval vediet.Dakujem za pomoc.

Však keď pozriem jej profil, tak tam je hneď okienko na odkaz.

http://www.porada.sk/member.php?u=1064


Ale prečo nezadáš príspevok v tej téme, kde o tom písala, keď sa týka toho istého.

A inak - odpoveď na tvoju otázku si dostal. Ak ti nepostačovalo, mal si upresniť svoju otázku. Ako máme vedieť, že ti odpoveď nestačila? Ani bú ani mé si nenapísal. Aspoň za snahu si sa mohol poďakovať a napísať, že chceš vedieť viac.

http://www.porada.sk/t159414-invalidny-dochodok.html#post1650190
durli
11.02.11,10:16
Ja vidim okno pre odkazy,ale nemozem don nikde pisat.Nemozem vlozit odkaz.Ten prispevok od Dari1 bol s pred dvoch rokov preto som nepisal do tejto temy,tlaci ma cas ,plynie nam totiz doba pre odvolanie sa.Ona riesila asi presne rovnaky pripad ako ja preto som sa jej chcel opytat ako to cele dopadlo.Ospravedlnujem sa .
durli
11.02.11,10:47
Pre Katy a R:Ano myslim ten OMB,ale v tvojom prispevku vidim na odkaz len .../tri bodky/ ak myslis tvoj odkaz na zakon o soc poisteni tak to som videl .Dakujem.
veronikasad
11.02.11,11:09
Ja vidim okno pre odkazy,ale nemozem don nikde pisat.Nemozem vlozit odkaz.Ten prispevok od Dari1 bol s pred dvoch rokov preto som nepisal do tejto temy,tlaci ma cas ,plynie nam totiz doba pre odvolanie sa.Ona riesila asi presne rovnaky pripad ako ja preto som sa jej chcel opytat ako to cele dopadlo.Ospravedlnujem sa .
Do okna musíš písať cez poslať správu - napísať odkaz. (v ľavom hornom rohu pri profile člena).
Dari1 bola dnes prihlásená na Porade, poslala som jej odkaz, snáď sa ti ozve.
durli
11.02.11,11:24
Pre Veronikasad:Dakujem za sprostredkovanie kontaktu.Budem cakat ,lebo tam nemam moznost poslad odkaz ,asi to man nejake nefunkcne.
Chobot
11.02.11,13:36
Pre Veronikasad:Dakujem za sprostredkovanie kontaktu.Budem cakat ,lebo tam nemam moznost poslad odkaz ,asi to man nejake nefunkcne.

Vyzerá to tak, že asi aj písanie odkazov je zablokované do určitého počtu príspevkov. Neboj, myslím, že od 15 príspevkov by sa to malo sprístupniť.
mini999
11.02.11,14:12
Vyzerá to tak, že asi aj písanie odkazov je zablokované do určitého počtu príspevkov. Neboj, myslím, že od 15 príspevkov by sa to malo sprístupniť.

mam 3 prispevky a pristup k odkazom
mini999
11.02.11,14:14
:-)
pat
veronikasad
11.02.11,14:15
ale si na Porade trošku dlhšie ako zadávatel tejto témy ...
mini999
11.02.11,14:34
detailistka;) vyriesila si zahadu:)gratulujem...
dari1
03.03.11,12:48
ahoj, durli, nie som v obraze pri tvojom probleme, napis - budem tvoju reakciu cakat v tejto teme
veronikasad, dakujem za upozornenie
ahoj
dari1
durli
03.03.11,18:13
Dobry vecer Dari1,Pred casom ste riesili asi podobny problem s invalidnym dochodkom pre syna/tu na porade/ ako ja teraz.Preto by ma zaujimalo ako to dopadlo u Vasho syna.Prosim Vas ,ako sa spravne urci vyska osobneho mzdoveho bodu/ OMB/ ak sa jedna o osobu, ktora sa stala invalidom v obdobi v ktorom je nezaopatrenym dietatom?/invalid z mladosti/
Osobny mzdovy bod jej stanovili 0,67.Vyska poklesu schopnosti vykonavat zarobkovu cinnost bola stanovena na 60%.Je mozne tento OMB nejako navysit napriklad doplatenim poistneho na maximalnu hodnotu OMB?
Posudkovy lekar to vraj moze posudit dvoma sposobmi.1.ako dochodok z mladosti /OMB bude 0,67/ 2.inym sposobom.
Dakujem .
dari1
04.03.11,09:34
ahoj durli, mozeme sa k tomu vratit v povodnej teme
http://www.porada.sk/t44657-p2-syn-je-invalidny-dochodca-z-mladosti.html
tam dam odpoved
a prepac, klika mi mys v tvojom prispevku na "neuzitocne", sorry.
d