antijumar
11.02.11,09:58
Poradí mi niekto, ako zmazať (upraviť) už napísaný príspevok na portáli Porada? K tomuto príspevku je navyše ešte aj téma uzavretá.
Podľa návodu, ktorý tu je uvedený to nejde, nie sú tam ikony, ktoré návod popisuje, neviem si s tým rady.
Ďakujem.
Chobot
11.02.11,09:11
Poradí mi niekto, ako zmazať (upraviť) už napísaný príspevok na portáli Porada? K tomuto príspevku je navyše ešte aj téma uzavretá.
Podľa návodu, ktorý tu je uvedený to nejde, nie sú tam ikony, ktoré návod popisuje, neviem si s tým rady.
Ďakujem.

Ak je téma uzatvorená, tak meniť príspevky môže len administrátor alebo moderátori.

O ktorú tému ide?
antijumar
11.02.11,09:39
ide o tému Podvodné praktiky spoločnosti Jumar Slovakia. Už 3x som písal adminovi, nereaguje a príspevok mal opačné reakcie, ako som očakával, tak ho chcem stiahnuť. Dá sa spojiť s adminom aj ináč ako mailom, na ktorý nereaguje? Mimochodom ďakujem za okamžitú reakciu.
Chobot
11.02.11,10:11
ide o tému Podvodné praktiky spoločnosti Jumar Slovakia. Už 3x som písal adminovi, nereaguje a príspevok mal opačné reakcie, ako som očakával, tak ho chcem stiahnuť. Dá sa spojiť s adminom aj ináč ako mailom, na ktorý nereaguje? Mimochodom ďakujem za okamžitú reakciu.

Aby si pre budúcnosť vedel - príspevky sa nenahlasujú mailom alebo súkromnými správami. A už vôbec nie adminovi, ten by to nestíhal všetko spracovať, je to len 1 osoba.

Na nahlasovanie príspevkov či tém slúži tlačítko "Nahlás", kde potom môžeš popísať, čo chceš nahlásiť, alebo čo chceš, aby sa s príspevkom či témou stalo. Toto nahlásenie dostanú moderátori príslušnej sekcie (nepotrebuješ vedieť, kto je moderátorom tej ktorej sekcie, odošle sa im to automaticky) a oni rozhodnú, čo sa s témou alebo príspevkom stane.

Keby si to nahlásil cez Nahlás, už mohla byť téma zmazaná. Bohužiaľ v tej sekcii nemám moderátorské práva, takže to musíš nahlásiť a požiadať o vymazanie.
antijumar
11.02.11,10:41
Ďakujem!!!
arizona
11.02.11,10:52
Temu som ti zmazala .

ps. JE ROZDIEL VYMAZAT TEMU A VYMAZAT PRISPEVOK

Svoj prispevok si mozes upravit, ci vymazat ( pri kazdom prispevku mas tlacitka),ale uz zadanu temu si nemozes vymazavat.
To moze jedine admin, ci moderatori (podla uvazenia) -tlacitkom "nahlas" ako pise vyssie chobot
antijumar
11.02.11,11:38
arizona, ďakujem!