delkom
11.02.11,13:34
Ahojte mam telefon SONY ERICSSON K610i fotky si do PC viem uložit ale videá mi nejdu uložiť.mam aj inšalované CD k tomuto telefonu a nejde mi to. Dakujem vopred za radu.:mee:
Chobot
11.02.11,13:29
Ahojte mam telefon SONY ERICSSON K610i fotky si do PC viem uložit ale videá mi nejdu uložiť.mam aj inšalované CD k tomuto telefonu a nejde mi to. Dakujem vopred za radu.:mee:

A nevidíš ich nikde na pamäťovej karte? Lebo keď sú tam fotky, tak v nejakom inom adresári musia byť tie videá.

Len neviem, či ich na PC prehráš - v mobile sú v trochu inom formáte, v PC ich treba skonvertovať.
Gapo
11.02.11,15:32
Nemám K-čko, ale W-čko a ja sťahujem video do PC cez kábel, veľkokapacitným prenosom. V "Tento počítač " sa mi ukáže "Phone card" no a ďalej idem DCIM, 100MSDCF. V tom poslednom mám fotky a aj videá, tie sú vidieť pod označením MOV a nejaké číslo, je to formát MPG4. No a potom už bežným spôsobom vyberiem, alebo skopírujem toto video do PC. Mne to ide bez problémov aj prehrať.:cool:
Luboš275
11.02.11,15:52
Manželka má tiež ERICCSON a zo začiatku som video a fotky prenášal cez program a musel som zapájať telefón na počítač .Myslím že video je v MPG4 formáte a keď som nemal nainštalovaný GOM Player prehral som ho iba v Quick Player.Ostatné prehrávače to neprehrali.
Najlepšie riešenie je vybrať SDkartu a dať do počítača.Zobraziť súbory a preniesť.
srska
11.02.11,16:14
Manželka má tiež ERICCSON a zo začiatku som video a fotky prenášal cez program a musel som zapájať telefón na počítač .Myslím že video je v MPG4 formáte a keď som nemal nainštalovaný GOM Player prehral som ho iba v Quick Player.Ostatné prehrávače to neprehrali.
Najlepšie riešenie je vybrať SDkartu a dať do počítača.Zobraziť súbory a preniesť.
aj zo se vivaz to tak funguje
delkom
11.02.11,17:26
v telefone video najdem ked pripojim USB kabel tak PC reaguje len na /nahraj fotky/
Gapo
11.02.11,18:18
v telefone video najdem ked pripojim USB kabel tak PC reaguje len na /nahraj fotky/
Nie som si istý, ale Ericssony by to mali mať rovnaké. Keď prepojím mobil s PC, nabehne mi na displeji "Režim USB",
ktorý ponúka "Režim telefónu", prenos médií, tlačiť a veľkokapacitný prenos.
Týmto veľkokapacitným prenosom tieto obrázky a či videá sa zobrazia v zariadení s vymeniteľným úložišťom a potom ako som popísal vyššie.
Ak to tak nejde, potom ako poradil Ľuboš275:cool:
delkom
11.02.11,21:31
velmi pekne dakujem už mi to ide musel som ist na tento počítač a potom na disc C A Už TO JE OK dakujem za radu
delkom
12.02.11,06:01
velmi pekne dakujem už mi to ide musel som ist na tento počítač a potom na disc C A Už TO JE OK dakujem za radu

už asi otravujem ? video som pridal v pohode už len ho neviem otvoriť ukazuje mi tam dajakú ikonu v tvate zošita a pravý horný roh má zalomený smerom nadol
Vlado40
12.02.11,08:36
Tá ikona má aj nejakú príponu súboru .xxx a podľa toho nájdeš ktorý program to otvorí.
Gapo
12.02.11,13:27
už asi otravujem ? video som pridal v pohode už len ho neviem otvoriť ukazuje mi tam dajakú ikonu v tvate zošita a pravý horný roh má zalomený smerom nadol
Nainštaluj si GOM Player, ten si nájdi cez GOOGLE, alebo toto:cool:
http://www.softmania.sk/Gom-Player.html
Dodkoo
13.02.11,12:11
pozlatka
01.03.11,15:57
Nemám K-čko, ale W-čko a ja sťahujem video do PC cez kábel, veľkokapacitným prenosom. V "Tento počítač " sa mi ukáže "Phone card" no a ďalej idem DCIM, 100MSDCF. V tom poslednom mám fotky a aj videá, tie sú vidieť pod označením MOV a nejaké číslo, je to formát MPG4. No a potom už bežným spôsobom vyberiem, alebo skopírujem toto video do PC. Mne to ide bez problémov aj prehrať.:cool:
Chcela by som radu ako otočit video, ktoré sa mi po stiahnuti zobrazi naležato.Ďakujem za odpoveď.
Chobot
01.03.11,21:46
Chcela by som radu ako otočit video, ktoré sa mi po stiahnuti zobrazi naležato.Ďakujem za odpoveď.


Jedine nainštalovať nejaký editor videa, tam to importnúť, obraz otočiť o 90 st. a video znovu zrenderovať (vytvoriť nový videosúbor). Ja to viem urobiť napr. v Ulead Video Studio. Ale aj iné videoeditory to spravia.