linkas
11.02.11,14:06
Dobrý deň milý poraďáci.
Prosím Vás o radu, kde je nejaké pekné ubytovanie na strednom Slovensku niekde v horách na týždennú dovolenku. Najlepšie horská oblasť, kde v okolí je množstvo možností na rekreovanie, relaxáciu a aktívne využitie voľného času. Zaujímajú ma vaše skúsenosti, pretože na internete sa toho dá nájsť fakt veľa, ale na základe fotografií chát a chalúp sa nedá vyčítať atmosféra na mieste.
Preto ak máte nejaké skúsenosti a môžete mi niečo odporučiť budem veľmi rád.
Vopred ďakujem!
KoxXxo
11.02.11,13:24
Pred rokom sme boli na Chate Malina, bolo super(krb, v cene sauna, blízko lyžovanie). Nájdeš v Googli (http://www.hrabovo.com/chatamalina/).
Angus178
14.02.11,11:02
Tohto ročnú zimnú dovolenku s rodinou sme strávili na Zázrivskom dvore, Chata pod Rozsutcom v Zázrivej - Bielej. Bolo vynikajúcou ( veľmi dobré a najmä čistotné vybavenie chaty, krb, spoločenské priestory, terasa). Veľký výber možností na lyžovanie, či vodné strediská. Môžem odporučiť,
felix1
16.02.11,18:29
100ludi 100 chuti a este dolezitejsie je kto bude s tebou na chate. V r. 1991 sme si vybali jednu chatu z ponuky CK. Dodnes kazdorocne si tam ideme ,,oddychnut,, po dovolenke v zahranici. Pre nas raj ale mozno pre niekoho strasne ticho a nuda :) ( Liptov - okolie Mary) :)
veronikazm
02.03.11,17:25
Ja sa chcem opýtať, či mi neviete poradiť nejakú chatu kdekolvek na slovensku s bazénom, pre 12 ludí a kde nie je podmienka min. 7 dní...chceme isť len na nejaké 3 -4 dni...
Indeed
02.03.11,17:36
Horský hotel Poľana .

Je situovaný v n.v. 1 140 m.n m., je tam bazen , vynikajuca kuchyňa a dookoal nikde nič,len lesy.
Asi 50 m. od hotela je lyžiarsky vlek pre nenaročných lyžiarov.
Toho času snehové podmienky asi nic moc /nezasnežuje sa/

len pozor, vedie k nemu asi 12 km uzkej asfaltovej cesty ktorá prekonáva vyškový rozdiel cca 600 m.

idealna dovolenka pre oddych, vyblaznenie sa , žurovanie a p.
veronikazm
02.03.11,18:01
Myslela som skôr chatu, chalupku, drevenicu, zrubový dom, proste niečo kde budeme len my...nie hotel, penzion a pod. ale dakujem aj tak