5palo9
12.02.11,11:01
Chcem sa opytat ked reklamujem notebook po treti krat s tou istou vadou mam narok na odstupenie od zmluvy ?
Mam narok aj ked som notebook kupil cez internet a reklamaciu som nevybavoval cez predajcu ale rovno cez Asus servis ?
arizona
12.02.11,16:41
mas narok odstupit od zmluvy.
Obratit sa musis na predajcu, nie na servis asusu, oni iba robia servis,ale nepredavaju, takze ti ani peniaze nevratia
Paculienka
12.02.11,16:50
Notebook musis reklamovat u predajcu. Predajca posiela zariadenie s tretou zavadou do servisu na diagnostiku, nie na opravu. Az ked v servise potvrdia tretiu rovnaku zavadu, tak ti vznikne narok na vratenie penazi a odstupenie od zmluvy. Nezabudni aj na to ze ked ti budu vracat peniaze a rusit zmluvu, tak musis doniest aj komplet prislusenstvo od notebooku, ktore si pri kupovani prevzal.
5palo9
12.02.11,17:15
A nevadi že predchadzajuce 2 reklamacie som nerobil u pradajcu ale rovno v Asuse ? Stači aby som tu tretiu dal predajcovi ?
pretože notebook som kupolva cez internet a na stranke je napisane že možem poslat vyroboc na reklamaciu priamo vyrobcovi.
kupoval som to cez qcomp
arizona
12.02.11,17:19
A nevadi že predchadzajuce 2 reklamacie som nerobil u pradajcu ale rovno v Asuse ? Stači aby som tu tretiu dal predajcovi ?
pretože notebook som kupolva cez internet a na stranke je napisane že možem poslat vyroboc na reklamaciu priamo vyrobcovi.
kupoval som to cez qcomp
Nevadi to, asus takto bezne riesi reklamacie.
Nezabudni pri reklamacii prilozit kopie z predoslych reklamacii.
Paculienka
12.02.11,17:27
Nevadi to, asus takto bezne riesi reklamacie.
Nezabudni pri reklamacii prilozit kopie z predoslych reklamacii.

Staci zarucny list, tam su zaznamy :)