mishellkaa
12.02.11,12:45
Dobrý den ,chcela by som sa opytat ake tlacivo mam podpisat zamestnavatelovi aby mi ako studentke brigadnicke nezdanoval vyplatu.za minuly rok si podavam danove priznanie na vratenie dane ale tento rok nechem aby mi zo zdanovali..aako sa postupuje?dakujem
veronikasad
12.02.11,11:48
Dobrý den ,chcela by som sa opytat ake tlacivo mam podpisat zamestnavatelovi aby mi ako studentke brigadnicke nezdanoval vyplatu.za minuly rok si podavam danove priznanie na vratenie dane ale tento rok nechem aby mi zo zdanovali..aako sa postupuje?dakujem
Podpíš u zamestnávatela Vyhlásenie k zdaňovaniu príjmov. Ak máš zamestnávatelov viac, podpísať ho môžeš len u jedného. U ostatných budeš mať zrazenú daň - ak podáš DP, DU ti vráti daň do výšky NČZD
mishellkaa
12.02.11,12:09
tlacivo mi da zamestnavatel? a treba to podpisat hned na zaciatku roka do nejakeho datumu a plati to na cely rok?
KEJKA
12.02.11,18:21
áno, tak. Povedz zam-ľovi, alebo ich mzdárke, že chceš podpísať vyhlásenie, ona už bude vedieť, čo ti má dať podpísať. Ak ešte nebola výplata za január, tak to podpíš s platnosťou od januára.
mishellkaa
12.02.11,20:24
ďakujem veľmi pekne:)