sonic99
12.02.11,17:11
Ahojte. Problem je v tom ze sa mi samovolne vypina notebook (Acer Aspire 5530G). No nie vzdy, iba ked hram hry. Pri pozerani filmov, surfovani na nete a pracou s NB sa nevypina iba ked hram hry. Podla mna to bude prehrievanie. Len mi nejde do hlavy preco sa nevypina aj inokedy. Kamos rozobral svoj NB a vybral z neho asi 1,5 cm hrubu a 8 cm dlhu vrstvu prachu. Chcel som skusit rozobrat aj svoj len sa bojim ci ho este spojazdnim :). Mal som aj navod no podla neho sa pri rozoberani treba hrat asi 2 hodiny a je to aj dost piplacka. Tak ci mi niekto nevie pomoct co a ako. Dakujem.
Vlado40
12.02.11,16:18
Netreba rozoberať komplet stačí vyčistiť od prachu ventilátor a tú časť skade vyfukuje vzduch vonku.
Matthew DeWrong
12.02.11,17:58
Ano, neni ti co radit.. len ta chcem uistit ze je SMART kontrola HDD, teda ochrana pred prehriatim.. za posledne 2 mesiace som povysavanim okolo ventilatora "opravil" znamym 3 notebooky :D.. nemusis nic rozoberat,staci vysavac prepnut na spatny chod, uplne krasne to vyfukas.. ak nemas spatny chod aj standardne vysaj cez prieduchy ventilatora :)
buchač
12.02.11,18:09
Ahojte. Problem je v tom ze sa mi samovolne vypina notebook (Acer Aspire 5530G). No nie vzdy, iba ked hram hry. Pri pozerani filmov, surfovani na nete a pracou s NB sa nevypina iba ked hram hry. Podla mna to bude prehrievanie. Len mi nejde do hlavy preco sa nevypina aj inokedy. Kamos rozobral svoj NB a vybral z neho asi 1,5 cm hrubu a 8 cm dlhu vrstvu prachu. Chcel som skusit rozobrat aj svoj len sa bojim ci ho este spojazdnim :). Mal som aj navod no podla neho sa pri rozoberani treba hrat asi 2 hodiny a je to aj dost piplacka. Tak ci mi niekto nevie pomoct co a ako. Dakujem.

Tak prvá závada je už len to, že je to NTB Acer.......:D:D:D:D


http://www.war-board.net/help-software/problem-spomalenie-systemu-v-hrach-acer-6920-t228735.html
sonic99
12.02.11,18:57
no skusim to...dufam ze to pomoze
Vlado40
12.02.11,19:00
Ja keď som čistil ,tak som už aj dal novú pastu na procesor.
lubkomier
19.09.13,15:42
ako som cital ye ho treba vifukat a pojde to som bezal do garaze a hned som skusal fukat uvidim ci my to prestane diki :D
misoft
19.09.13,15:44
Ach jáj - tá slovenčina! To len tak na okraj!