MRichardM
12.02.11,23:38
Čawte všetci

Písal som sem už viac príspevkov, ale vždy ma dokázali komentáre a všetky zápory od mojich nápadov odradiť. Tentokrát ma však napadlo niečo...Bývam v meste v ktorom fakt, na moje počudovanie ....som len náhodou našiel to, čo som v danú chvíľu potreboval.... AUTOPOžIčOVNU, úžitkové automobily. Myslíte si, že zriadiť si také niečo je dobrý nápad? Ďakujem za všetky názory:)
Ice dive
13.02.11,06:04
Čawte všetci

Písal som sem už viac príspevkov, ale vždy ma dokázali komentáre a všetky zápory od mojich nápadov odradiť. Tentokrát ma však napadlo niečo...Bývam v meste v ktorom fakt, na moje počudovanie ....som len náhodou našiel to, čo som v danú chvíľu potreboval.... AUTOPOžIčOVNU, úžitkové automobily. Myslíte si, že zriadiť si také niečo je dobrý nápad? Ďakujem za všetky názory:)
no a kto by mal byť tvojou cieľovou skupinou? nakoľko požičiavať úžitkové automobily je podľa mňa ešte náročnejšie ako požičiavať obyčajné osobné autá...
nakoľko ten kto úžitkový automobil využíva denno denne ten si ho s najväčšou pravdepodobnosťou kúpi... ten kto ho potrebuje raz za čas by mohol byť tvojim klientom avšak zamysli sa koľko ktrát si ho potreboval ty za posledný rok a ako si danú situáciu riešil....
ACCNT
13.02.11,07:18
jj,
prip. ten co ho potrebuje len raz za cas ma moznost si este objednat autodopravu aj so soferom.

inac to ze v tvojom meste nie je pozicovna nie je dobry ukazovatel....co ak 5 km od vas je vacsie mesto, kde tie auta poziciavaju?
ja by som sa pri rozhodovani skor kukal na okres, region.....a mozno si iba zle googlil.
a ze vo vasom meste pozicovna nie je...nie ste nejake male mesto, kde budes mat nudzu o zakaznikov?
MRichardM
14.02.11,14:00
Michalovce, sú tu požičovne, ale požičovne osobných automobilov nie úžitkových áut. Chcel by som to zamerať priamo na úžitkové automobily, kedže na požičanie ich tu nemá nikto
S pojmom úžitkový sa však spája aj väčšie riziko poškodenia, ale s tým sa musí počítať .. ..