mamrd5
13.12.05,12:51
Ahoj mal by som na Vas otazku moze fungovat srocka bez zamestnancov ,a len s brigadnikmi,teda vsetky ukony budu zabezpecovat brigadnici .Konatel bude tak isto bez nejakej prac zmluvy.Je to mozne ,poprosim Vas ak viete tak nejake rady
emily
13.12.05,11:57
žiadny zákon nepredpisuje, že s.r.o. musí mať zamestnanca....
Marína
13.12.05,13:17
Je potrebné si pozrieť § 223 ods. 1 Zákonníka práce.
Zamestnávateľ môže na splnenie svojich úloh alebo na zabezpečenie svojich potrieb výnimočne uzatvárať s fyzickými osobami dohody o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru atd.
STRELEC
13.12.05,13:27
Ahoj mal by som na Vas otazku moze fungovat srocka bez zamestnancov ,a len s brigadnikmi,teda vsetky ukony budu zabezpecovat brigadnici .Konatel bude tak isto bez nejakej prac zmluvy.Je to mozne ,poprosim Vas ak viete tak nejake rady
Keby som bol konateľ, uzatvoril by som s SRO pracovnú zmluvu na symbolický úväzok. Nič samozrejme nevylučuje fungovať na báze DVP, ovšem dal by som obzvášť pozor na formulovanie "dohodnutej pracovnej úlohy na DVP" tak, aby bolo jasné, že sa nejedná o vzťah, ktorý by mal byť uzatvorený na základe pracovnej zmluvy. Prispôsobil by som tomu aj odmeňovanie.
Záleží dosť od predmetu činnosti a aj čo vlastne DVP pre spoločnosť vykonávajú. Reálne, či "papierovo".
brm
13.12.05,13:47
firma môže takto frčať...dohodárov aj firmu treba prihlásiť na sociálku lebo budeš odvádzať úrazovévé poistné, na daňový úrad prihlasuješ firmu ako platiteľa dane zo závislej činnosti, takisto dohodárom musíš viesť mzdovú evidenciu...tieto veci treba hodiť na krk externej mzdárke, resp. účtovníčke...
mamrd5
13.12.05,23:28
aha tak zatial dik, firma by vyrabala nabytok kuchyne na zakazku a obchod s potrebami pre stolarov kutilov , a preto aspon na zaciatku,neviem ako sa mi rozbehnu zakazky a nechcel by som hned niekoho zamestnat preto by som to chcel riesit formou brigad.Brigadnikom by bol otec ktory by to robil popri zamestnani alebo mohol by som ho zamestnat na polovicny uvazok???ake su tam min naklady nanho ????
brm
14.12.05,06:32
akonáhle by mal pracovnú zmluvu na akýkoľvek úväzok, vstupujú do hry aj sociálka a zdravotná poisťovňa...
ALDA
14.12.05,07:42
prečo len pri pracovnej zmluve? veď aj z dohody sa platí úrazové poistenie ...

karkulka to už uviedla v príspevku č.5- moja.

Hela
Alena Kašičková
14.12.05,07:47
Keby som bol konateľ, uzatvoril by som s SRO pracovnú zmluvu na symbolický úväzok. Nič samozrejme nevylučuje fungovať na báze DVP, ovšem dal by som obzvášť pozor na formulovanie "dohodnutej pracovnej úlohy na DVP" tak, aby bolo jasné, že sa nejedná o vzťah, ktorý by mal byť uzatvorený na základe pracovnej zmluvy. Prispôsobil by som tomu aj odmeňovanie.
Záleží dosť od predmetu činnosti a aj čo vlastne DVP pre spoločnosť vykonávajú. Reálne, či "papierovo".

Ako konateľ, by som nemala pracovnú zmluvu, ak nie je zároveň SZČO, tak aj tak platí odvody. Chce menšie náklady,plat,hoc symbolický, mu ich zvyšuje. Dôležité je, aby pri poskytnutí nejakej činnosti (výdajové faktúry)zo strany svojej firmy mal zabezpečené, buď poddodávku inej firmy alebo
vyriešením brigádníkov či dohody. Ak by však prácu vykonával sám a z tej činnosti by vyplývalo, že ju môže robiť, tak potom by si uzatvoril pracovnú zmluvu s SRO.
mamrd5
14.12.05,08:24
Konatelom budem ja student,nebudem mat ziadnu zmluvu takze by som nemal platit nic??Mozem vykonavat tuto funkciu a aj vypomahat vo vyrobe a predajni????? kolko sa plati urazove poistenie? viete mi este povedat nieco o polovicnom prac uvazku,plat odvody prac. cas
ALDA
14.12.05,08:33
Konatelom budem ja student,nebudem mat ziadnu zmluvu takze by som nemal platit nic??Mozem vykonavat tuto funkciu a aj vypomahat vo vyrobe a predajni????? kolko sa plati urazove poistenie? viete mi este povedat nieco o polovicnom prac uvazku,plat odvody prac. cas

Všetko je už na Porade!..Nájdi si rozšírené hľadanie a všetko nájdeš na čo sa pýtaš!

Hela