Theo
13.02.11,10:02
Niekolkym SZCO učtujeme v Alfe.Včera sme stiahli DP k programu Alfa-odvtedy sa nevieme ani pozrieť ani na 1 položku,nie to ešte na D priznanie.Na obrazovke je zas napis,čo veľa spoločneho asi s uvedenou chybou nemá,ale blokuje cely program:
Pri oprave sa vyskytli nasledovné chyby:
FA_RUBIN.x09 , chyba c. 3447 , The Jet VBA file (VBAJET.dll for 16-bit versions, or VBAJET32.dll for 32-bit versions) failed to initialize when called. Try reinstalling the application that returned the error.

reinstalling nepomohol.Bude to zaujímavé,ak vypadnú učtovníctva zpäť o 1-5 rokov.:(
IVEB
13.02.11,09:23
Nerozumiem , ako ste stiahli DP k programu ALFA? Nejak samostatne? Lebo ja mám tiež najnovšiu verziu programu stiahnutú priamo z programu ALFA a nemám s tým žiadny problém.
Theo
13.02.11,15:20
Nerozumiem , ako ste stiahli DP k programu ALFA? Nejak samostatne? Lebo ja mám tiež najnovšiu verziu programu stiahnutú priamo z programu ALFA a nemám s tým žiadny problém.

Nie,i keď sa niekedy dalo stiahnuť len DP.S Alfa exe.Alfa start/90 mb.
Druhy subor DP-tiež 90 Mb.Nainštalo sa to/samorozbalovaci.A otvoriť mi nejde učto ani z r.2008-9 a staršie-A darmo dam zalohu.
Príroda
16.02.11,17:24
Najlepšie je zavolať do Krosu, oni určite poradia, aj navigujú po telefóne. Mne zatiaľ vždy pomohli.