Rozalka
13.02.11,12:25
Každý, komu som dnes chcela poslať ss-ku, má zaplnenú schránku. Je to náhoda alebo dačo nefunguje?
buchač
13.02.11,11:29
Každý, komu som dnes chcela poslať ss-ku, má zaplnenú schránku. Je to náhoda alebo dačo nefunguje?

...he....skús mne , uvidíme.....;):---:D
veronikasad
13.02.11,11:34
Rozalka, u mňa to v tomto období nie je náhoda, lebo schránka mnohým neslúži na písanie súkromných správ v zmysle etikety porady ... Priatelia poznajú môj email, ostatným musia postačiť odpovede cez Poradu.
Rozalka
13.02.11,11:34
vyskúšala som, prešlo
Takže priateľky 17-ky, kto máte veľa správ, prosím Vás, povymazávajte si ich ...

Veronika, aj Tebe som dnes písala ..... :):D bezúspešne :mee:
terezamaria
13.02.11,18:45
Každý, komu som dnes chcela poslať ss-ku, má zaplnenú schránku. Je to náhoda alebo dačo nefunguje?

Rozalka je to naozaj na zamyslenie, prečo sú tie schránky plné a nikto z nich nič nevymazáva.:rolleyes:
Ja som chcela dnes poslať ss-ku dvom poraďáčkam, ale nedalo sa, lebo mali plné schránky.:cool:
Myslím, že poslednú dobu letí na Porade osočovanie cez ss-ky, že by to
bolo aj preto?:confused: Ktovie, bude to asi individuálne.:)
KEJKA
13.02.11,18:51
v toto hektickom období pribúda otázok,mnohí sa zobudili a hľadajú odpovede, podľa možnosti ihneď. Ak sa nedočkajú, píšu ss-ky,
Schránka sa zaplní raz-dva.
je mi ľúto, ale ak tých ss-iek bude pribúdať, uzavriem príjem. priatelia sa ma dovolajú, alebo pošlu správu na súkromný mail.
veronikasad
13.02.11,18:56
Rozalka je to naozaj na zamyslenie, prečo sú tie schránky plné a nikto z nich nič nevymazáva.:rolleyes:
Ja som chcela dnes poslať ss-ku dvom poraďáčkam, ale nedalo sa, lebo mali plné schránky.:cool:
Myslím, že poslednú dobu letí na Porade osočovanie cez ss-ky, že by to
bolo aj preto?:confused: Ktovie, bude to asi individuálne.:)
Terezka, naozaj nevieš prečo sú plné ? Mala si nedávno rovnaký problém a nešlo o osočovanie ...
terezamaria
13.02.11,19:13
Terezka, naozaj nevieš prečo sú plné ? Mala si nedávno rovnaký problém a nešlo o osočovanie ...

O.K., ale ja som nemyslela Veronika na Teba. :)

Jednoznačne by sa ss-ky nemali zneužívať.:rolleyes: Mali by slúžiť na výmenu slušnej komunikácie medzi poraďákmi.:)

Je možno viac poraďákov, čo má svoje zlé skúsenosti s ss-kami,
nechajú plnú schránku, aby tieto skúsenosti nepokračovali a potom
"sa k nim nedá na Porade cez ss-ky súkromne dostať ".:confused:
Je to na škodu veci, ale je to súkromná obrana každého.:):):)
veronikasad
13.02.11,19:16
Terezka, nemyslela som to tak. Len keď ti niekto o polnoci pošle "pracovnú" SS, asi to veľmi nepoteší ... A že dotyčná osoba rovnaký problém nerieši len s jedným poraďákom je viac ako isté ...