BOMIPAMI
13.02.11,16:51
Mam problem spustit nainstalovany Windows XP,ktory som nainstaloval na HDD v inom pocitaci ale ak ho dam do tohto tak mi nejde spustit (skusil som to aj na dalsom a tam mi to islo pohode spustit),...ak dam HDD do PC zapnem komp a zacne nacitavat bios,detekuje IDE primar aj secondar (najde mi HDD a mechaniku)a ak ma zacat nacitavat Windows naskoci okno s ponukami stav nudze,stav nudze s pracou s sieti,stav nudze o systemom MS-DOS,posledna znama funkcna konfiguracia a spustit system beznym sposobom vyskusal som vsetky ponuky a vzdy sa restartne a stale dokola to iste aj F8 som dal vsetky ponuky a nic.Tak som isiel do biosu nastavil som si prvu mechaniku a ze nanovo nainstalujem Windows ale ani to mi nechce robit lebo detekuje mi mechaniku a ak ma zacat z nej nacitat napise Failure a znova ta ista ponuka a restart.Restartoval som aj maticnu dosku a stale to iste.Prosim o pomoc velmi pekne dakujem.:mee:
mecky
13.02.11,17:12
treba nainstalovat na pc na ktorom to bude

windows si spravi konfiguraciu pre dany hardware, to ze v jednom pc to ide je sposobene tym ze ma zakladna doska podobny (rovnaky ) chipset ako doska na ktorej bola instalacia robena
BOMIPAMI
13.02.11,18:13
no to som chcel urobit ze na novo preformatujem a nainstalujem ale problem je ze bios mi detekuje cd mechaniku a ked dam prve nacitat cd-rom tak mi napise ze progress cd-rom: failure a ide dalej na start windowsu a naskocia zas tie ponuky ako toto mam teraz odstranit aby mi nacitalo cedecko z mechaniky.
mecky
13.02.11,18:21
skus ine cd ked mas

alebo ked tak spusti instalaciu na inom pocitaci len po prvy restart (uvodne kopirovanie suborov), potom prehod disk do toho kde patri a normalne pokracuj
BOMIPAMI
21.02.11,11:05
diky za rady,ale uz som to spustil tym,ze som dal inu cd mechaniku,aj ked na 1 krat mi to iste napisalo ale na 2 krat som uz zacal instalaciu a uz to faka a nakoniec som zistil,ze aj po instalacii som vratil spat tu mechaniku a nefunguje.