Theo
13.02.11,17:14
Aspoň mi to na monitore cypisuje,teraz myslim 8 krat.Kladiem DVD ška,čo na nich vlastne je-ale vždy je rovnaka odpoveď. D/ is not accessible.A b blastnostiach pri každom mediu vypisuje-free spaced aj used 0 bytov.
Kym som mal DOS,alebo Win 3.1 a video rec.nemal som taketo problemy.Na net som sa pripajal len Dos om.Pravda,nemal som ani DVD čka-ale tie ma nejako nechcu posluchať.Ved sa len pozrieť chcem,čo na ňom vlastne je,alebo je čisty/
misoft
13.02.11,20:57
Málo údajov, communication impossible. Enter detailed information about components.
Asi toľko.
Alebo po našom: nerozumiem reči tvojho kmeňa.
Chobot
13.02.11,21:09
Aspoň mi to na monitore cypisuje,teraz myslim 8 krat.Kladiem DVD ška,čo na nich vlastne je-ale vždy je rovnaka odpoveď. D/ is not accessible.A b blastnostiach pri každom mediu vypisuje-free spaced aj used 0 bytov.
Kym som mal DOS,alebo Win 3.1 a video rec.nemal som taketo problemy.Na net som sa pripajal len Dos om.Pravda,nemal som ani DVD čka-ale tie ma nejako nechcu posluchať.Ved sa len pozrieť chcem,čo na ňom vlastne je,alebo je čisty/

Vieš čo? Skús to ešte raz popísať a zrozumiteľne. A čo za mechainiku to máš? Je to DVD ROM? Alebo CD ROM? Alebo DVD RW?

A čo to znamená, že predtým si sa pripájal DOSom? To by si bol z minulosti, tak cca 20 rokov dozadu.
PotPalo
14.02.11,09:11
Na starších windowsoch keď vložíš prázdne CD/DVD, tak sa to tvári ako by v mechanike nebolo žiadne CD/DVD. Alebo tvoja mechanika len nevie prečítať toto CD/DVD, alebo nepodporuje tento typ (je rozdiel medzi DVD+R a DVD-R). Už sa mi stalo, že nové prázdne DVD sa tvárilo ako Audio CD. Ale dalo sa naň normálne napáliť ako na DVD. Potom to už vždy správne spoznalo že je to DVD.
Theo
14.02.11,16:36
Pokusim sa odpovedať na otazky teraz nerozčúlený a s okuliarmy:
Poukazanie na Dos a pod.-to som nepriamo k novym SW rom,že čím ich bolo menej a jednoduchšie-tym to fungovalo lepšie-ale to nepatrí k CDRW a je tom už vyše 20 rokov.
Mam v PC DVD RW OptiarcsDVD RW-AD 5170A
Myslím,kym to fungovalo,nerobilo rozdiel medzi + a - DVD.Žeby chyba v SW?alebo codeky?Dík za ochotu pomôcť.
Theo
14.02.11,16:49
Asi je to dôleťité:Pri propperis e,len o DVD čkach nedáva info a ani otvoriť sa dvd nedá.Pri CD nie je problém.
misoft
14.02.11,19:42
Ďalšia otázka: typ médií, ktoré používaš (značky a označenia), pretože táto mechanika podporuje:

DVD-ROM, DVD-R (DL), DVD-RW, DVD +R, DVD +RW, DVD +R9, CD-ROM, CD-R and CD-RW with 80mm and 120mm diameter
Chobot
14.02.11,22:13
Asi je to dôleťité:Pri propperis e,len o DVD čkach nedáva info a ani otvoriť sa dvd nedá.Pri CD nie je problém.

Vieš čo, kúp si novú mechaniku a máš po probléme. Asi ti odišla buď optika na DVD alebo riadenie optiky pre DVD. Mal som ten istý problém - pozri sem:

http://www.porada.sk/t89831-problem-s-napalenymi-dvd.html

http://www.porada.sk/494974-post5.html

http://www.porada.sk/571589-post4.html
Theo
15.02.11,16:56
Asi všetky dostupne-od Verbatine-Nokia,Panasonik,Kodak a,i.
Theo
15.02.11,16:57
Asi to bude vhodne riešenie.Len ak som s tym čo i len pozrel 2 DVD-tak to je vela!