b_branik
13.02.11,20:49
Dobrý deň.
Chcem sa opýtať ako je to s poskytnutím služobného mot.vozidla na dopravu pracovníkov na obed. Zo zákona je zamestnávateľ povinný poskytnuť prestávku na obed v trvaní 30 min. Je niekde upravená aj doprava pracovníkov na obed? Uvediem príklad. Zamestnávateľ pošle vykonávať pracovníkov prácu níekde do terénu mimo dosah nejakej reštaurácie. Poskytne pracovníkom stravné lístky. je povinný zabezpečiť im aj dopravu do zariadenia kde je možné tieto stravné lístky minúť?

Ďakujem
Braník
veronikasad
13.02.11,20:10
Dobrý deň.
Chcem sa opýtať ako je to s poskytnutím služobného mot.vozidla na dopravu pracovníkov na obed. Zo zákona je zamestnávateľ povinný poskytnuť prestávku na obed v trvaní 30 min. Je niekde upravená aj doprava pracovníkov na obed? Uvediem príklad. Zamestnávateľ pošle vykonávať pracovníkov prácu níekde do terénu mimo dosah nejakej reštaurácie. Poskytne pracovníkom stravné lístky. je povinný zabezpečiť im aj dopravu do zariadenia kde je možné tieto stravné lístky minúť?

Ďakujem
Braník
Nie je povinnosťou zamestnávatela zabezpečiť dopravu na obed. Ale môže predlžiť prestávku na obed, ktorá sa nezapočítava do fondu pracovného času (ani základných 30 min.).
b_branik
13.02.11,20:15
čiže keby sme striktne dodržali literu zákona tak je oprávnený aj vyfakturovať najazdené km v prípade poskytnutia služ.mot.vozidla na dopravu na obed?
Chobot
13.02.11,23:33
čiže keby sme striktne dodržali literu zákona tak je oprávnený aj vyfakturovať najazdené km v prípade poskytnutia služ.mot.vozidla na dopravu na obed?

Komu? Zamestnancom?
b_branik
14.02.11,05:44
ano myslel som zamestnancom.
Llívia
14.02.11,06:13
Dobrý deň.
Chcem sa opýtať ako je to s poskytnutím služobného mot.vozidla na dopravu pracovníkov na obed. Zo zákona je zamestnávateľ povinný poskytnuť prestávku na obed v trvaní 30 min. Je niekde upravená aj doprava pracovníkov na obed? Uvediem príklad. Zamestnávateľ pošle vykonávať pracovníkov prácu níekde do terénu mimo dosah nejakej reštaurácie. Poskytne pracovníkom stravné lístky. je povinný zabezpečiť im aj dopravu do zariadenia kde je možné tieto stravné lístky minúť?

Ďakujem
Braník
Stravenky? :confused: Veď sú na pracovnej ceste, nie?
b_branik
14.02.11,07:21
nie, nie sú na prac.ceste. Pracujem vo firme ktorá má každý deň prácu v teréne. Proste pošleš chlapov na stavbu do dedinky bez reštaurácie. Majú stravný lístok, ale nemajú ho kde minúť. čiže sa musia dopraviť niekde kde sa možu najesť. že sa im predlži obedná prestávka to je jasné. len som nevedel ako je to z dopravou.
Chobot
14.02.11,09:15
nie, nie sú na prac.ceste. Pracujem vo firme ktorá má každý deň prácu v teréne. Proste pošleš chlapov na stavbu do dedinky bez reštaurácie. Majú stravný lístok, ale nemajú ho kde minúť. čiže sa musia dopraviť niekde kde sa možu najesť. že sa im predlži obedná prestávka to je jasné. len som nevedel ako je to z dopravou.

To nie je problém zamestnávateľa, ako si zabezpečia obed. Zamestnávateľ im poskytne lístok a oni si za to môžu kúpiť, čo chcú. AK vedia, že idú do dediny, kde nie je možnosť stravy, môžu si ráno cestou do práce niečo zabezpečiť.

Ak im zamestnávateľ poskytne firemné auto, ktorým sa odvezú do vedľajšej dediny, tak nie je nevyhnutné im to vyfaktúrovať. Ak ste rozumní ľudia, tak nevidím problém, aby sa oni vo vedľajšej dedine naobedovali (hoci aj firemným autom) a najazdené km sa pripočítajú k dennej jazde (napíšu sa ako cesta ráno tam a poobede späť). Ak ale bude zamestnávateľ chcieť robiť problémy, môže im zakázať používať auto na cestu na obed. Má na to právo - len ako skontroluje, že ho použili len ráno na cestu tam a poobede na cestu späť? Akú bude mať istotu, že ho cez obed nepoužili?

Myslím, že vytváraš problém tam, kde by vôbec nemal byť. Netreba všetko robiť úplne oficiálne - nebodaj s nimi ešte spisovať zmluvu o pridelení firemného auta na súkromné účely a zdaňovať im to len preto, aby mohli ísť raz za čas firemným autom na obed.

Otázne je, ako a čo by si im vyfaktúroval? Musel by si najprv s nimi spísať nejakú zmluvu o zapožičaní auta, stanoviť nejakú sadzbu (časovú, či kilometrovné) a potom podľa prejazdených km vystaviť faktúru za najazdené km, k tomu pripočítať DPH a .... No nie je to na hlavu postavené?

Lepšie je im potom zakúpiť obedáre a nech si obedy nosia ráno so sebou.
b_branik
14.02.11,10:31
Ja nie som zamestnávateľ. Kilometre skontroluje velmi lahko máme GPS v každom vozidle. Keď si budú ráno kupovať jedlo po ceste to máte skoro pol hodinu vyčerpanú len na nákup.Dalšia vec je že u nás je to každodenná záležitosť a pracovníci nechcú byť na studenej strave každý deň. Čo sa týka vytvárania problému vysvetlím to takto. Vezmi si že Teba každý deň pošlem niekde mimo "civilizáciu" a použitie služobného vozidla ti nepovolím. ale zase chápem aj zamestnávateľa že do roka je to kopa km, ktoré on musí zaplatiť.
Chobot
14.02.11,11:12
Ja nie som zamestnávateľ. Kilometre skontroluje velmi lahko máme GPS v každom vozidle. Keď si budú ráno kupovať jedlo po ceste to máte skoro pol hodinu vyčerpanú len na nákup.Dalšia vec je že u nás je to každodenná záležitosť a pracovníci nechcú byť na studenej strave každý deň. Čo sa týka vytvárania problému vysvetlím to takto. Vezmi si že Teba každý deň pošlem niekde mimo "civilizáciu" a použitie služobného vozidla ti nepovolím. ale zase chápem aj zamestnávateľa že do roka je to kopa km, ktoré on musí zaplatiť.

Tak sa prispôsobím. Budem si nosiť obed so sebou, kúpim si plynový horák a obed si zohrejem. :rolleyes:;)

A to vám stopujú cez to GPS ešte aj čas, či si obedoval 30 alebo 45 minút?

Zober si takých lesných robotníkov - tí sa tiež stravujú z ešúsu a jedia to, čo si priniesli. Však pohnite trochu rozumom...
b_branik
14.02.11,11:41
presne tak stopujú kolko si bol na obede. ale je presne stanovená obed.prestávka.lenže to aby si si doma večer pred tým niečo navaril keď si chceš hriať na plynovom ohrievači. Ja sa hladám nájsť riešenie pre ludí aby som ich na pokyn šéfa nemusel drbať ale aby aj zamestnávateľ bol z časti uspokojený. proste zbieram nejaké rozumy na argumenty pre zamestnávateľa
Chobot
14.02.11,11:56
presne tak stopujú kolko si bol na obede. ale je presne stanovená obed.prestávka.lenže to aby si si doma večer pred tým niečo navaril keď si chceš hriať na plynovom ohrievači. Ja sa hladám nájsť riešenie pre ludí aby som ich na pokyn šéfa nemusel drbať ale aby aj zamestnávateľ bol z časti uspokojený. proste zbieram nejaké rozumy na argumenty pre zamestnávateľa

Keďže nepoznám podrobnosti vašich pracovných podmienok, neviem ti bližšie poradiť. Neviem, čo presne robíte, či to robíte stále na jednom mieste, či to robíte každý deň, či chodíte celá partia stále spolu a pod.

Zamestnávateľ si splnil svoju povinnosť - stravné lístky vám poskytol. Ak nie je ochotný urobiť nejaký ústupok, ťažko niečo dosiahnete.
Chobot
14.02.11,12:00
presne tak stopujú kolko si bol na obede. ale je presne stanovená obed.prestávka.lenže to aby si si doma večer pred tým niečo navaril keď si chceš hriať na plynovom ohrievači. Ja sa hladám nájsť riešenie pre ludí aby som ich na pokyn šéfa nemusel drbať ale aby aj zamestnávateľ bol z časti uspokojený. proste zbieram nejaké rozumy na argumenty pre zamestnávateľa

Nemusíš si doma variť. Dajú sa kúpiť aj hotové jedlá, stačí ich ohriať. A je to lacnejšie ako v reštaurácii. A doma nevečeriaš? Keby si navaril (alebo manželky) miesto 2 porcií na večeru o jednu viac, môžeš si zobrať na druhý deň na obed.

Riešenia existujú, ale vy asi chcete, aby to vyriešil zamestnávateľ.
Ice dive
14.02.11,12:08
Nemusíš si doma variť. Dajú sa kúpiť aj hotové jedlá, stačí ich ohriať. A je to lacnejšie ako v reštaurácii. A doma nevečeriaš? Keby si navaril (alebo manželky) miesto 2 porcií na večeru o jednu viac, môžeš si zobrať na druhý deň na obed.

Riešenia existujú, ale vy asi chcete, aby to vyriešil zamestnávateľ.
dokonca sa dá na tom aj parádne ušetriť ak sa jedno nosí z domu:D:D:D
u nás chodí celá likvidácia s ešusmi každé ráno a domácou stravou. ..
b_branik
14.02.11,12:16
nie nechcem aby to vyriešil zamestnávateľ, chcel som len vedieť do akých krajností može isť zamestnávateľ keď bude striktne dodržiavať zákon. K tomu vareniu ešte tolko, ja osobne mám pod sebou 5 starých mládencov a jedného vdovca ktorý doma nevaria, a ten obed je ich jediná teplá strava do dňa, ostatnú stravu maju suchú. Ono sa lahko davajú podobné odpovede keď pracuješ v kancelárii. Ja rozmýšlam ako sa tých ludí zastať pred zamestnávateľom a dosiahnuť nejaký kompromis, ale na to treba velmi dobré argumenty.
Ice dive
14.02.11,12:26
nie nechcem aby to vyriešil zamestnávateľ, chcel som len vedieť do akých krajností može isť zamestnávateľ keď bude striktne dodržiavať zákon. K tomu vareniu ešte tolko, ja osobne mám pod sebou 5 starých mládencov a jedného vdovca ktorý doma nevaria, a ten obed je ich jediná teplá strava do dňa, ostatnú stravu maju suchú. Ono sa lahko davajú podobné odpovede keď pracuješ v kancelárii. Ja rozmýšlam ako sa tých ludí zastať pred zamestnávateľom a dosiahnuť nejaký kompromis, ale na to treba velmi dobré argumenty.
čo takto navrhnúť zamestnávateľovi, nech dá domontovať do auta mikrovlnku, aby sa dalo ohrievať jedlo v aute pre celú čatu...... (myslím, že keď vyargumentujete, cenu mikrovlnky, spotrebu nafty pri ohrievaní pre 5 ľudí - však aj mikra niečo elektriky spáli.... + náročnosť na autobatériu..) zamestnávateľ veľmi ľahko vypočíta, čo sa mu vyplatí viac...
Chobot
14.02.11,14:23
nie nechcem aby to vyriešil zamestnávateľ, chcel som len vedieť do akých krajností može isť zamestnávateľ keď bude striktne dodržiavať zákon. K tomu vareniu ešte tolko, ja osobne mám pod sebou 5 starých mládencov a jedného vdovca ktorý doma nevaria, a ten obed je ich jediná teplá strava do dňa, ostatnú stravu maju suchú. Ono sa lahko davajú podobné odpovede keď pracuješ v kancelárii. Ja rozmýšlam ako sa tých ludí zastať pred zamestnávateľom a dosiahnuť nejaký kompromis, ale na to treba velmi dobré argumenty.

Nepíšeš, z akého si okresu, ale v rôznych mestách po Slovensku sú firmy, čo distribuujú hotové mrazené jedlá. Môžeš presvedčiť zamestnávateľa, aby vám zabezpečil tú mikrovlnku a miesto gasrolístkov aby nakúpil mrazené hotové jedlá a každý deň si zoberiete na každého jednu porciu a tú v teréne zohrejete. Napr. takéto firmy:


http://www.findus.cz//sk/nase-vyrobky/retail/hotove-jedla/bon-appetit

http://www.gastro-sk.szm.com/ponuka/ponuka.html?54,9

http://www.nowaco.sk/article.php3?id=28
Ice dive
14.02.11,15:27
aj toto je riešenie... avšak asi len na chvíľu...nakoľko po čase by sa ozvali aj žalúdočné vredy... tiež to nemôže byť zdravé stále frčať len na polotovaroch...

nerozumiem čo to je za zamestnávateľa, ktorý takto ľudí "buzeruje"... však kvôli obedu nepôjdu autom do 30 km vzdialeného podniku...
Chobot
14.02.11,15:52
aj toto je riešenie... avšak asi len na chvíľu...nakoľko po čase by sa ozvali aj žalúdočné vredy... tiež to nemôže byť zdravé stále frčať len na polotovaroch...

nerozumiem čo to je za zamestnávateľa, ktorý takto ľudí "buzeruje"... však kvôli obedu nepôjdu autom do 30 km vzdialeného podniku...

Práveže oni by tam chceli ísť. Lebo tam, kde pracujú, nemajú možnosť kúpiť si teplú stravu. A zamestnávateľ to asi nechce povoliť, aby tam išli na obed.
b_branik
16.02.11,18:56
ono je to v priemere asi 15 km tam aj späť. keď to porátaš do roka x máme na firme cca 60 aut tak je to celkom pekná pálka.
Chobot
17.02.11,08:52
ono je to v priemere asi 15 km tam aj späť. keď to porátaš do roka x máme na firme cca 60 aut tak je to celkom pekná pálka.

To všetkých 60 áut chodí denne do terénu? :eek:

Koľko zamestnancov je potom na tom pracovisku? Podľa počtu áut to bude aj stovka zamestnancov. Potom by sa oplatilo zabezpečovať obedy jednou dodávkou, že by vám vozila tú stravu hromadne.
Llívia
21.02.11,08:06
nie, nie sú na prac.ceste. Pracujem vo firme ktorá má každý deň prácu v teréne. Proste pošleš chlapov na stavbu do dedinky bez reštaurácie. Majú stravný lístok, ale nemajú ho kde minúť. čiže sa musia dopraviť niekde kde sa možu najesť. že sa im predlži obedná prestávka to je jasné. len som nevedel ako je to z dopravou.

Ak zamestnanci vykonávajú prácu tam, kde nie je možnosť stravovať sa, mali by dostať finančný príspevok, nie stravenky:

§ 152 Stravovanie zamestnancov
(5) Zamestnávateľ poskytne zamestnancovi finančný príspevok v sume uvedenej v ods. 3, len ak povinnosť zamestnávateľa zabezpečiť zamestnancom stravovanie vylučujú podmienky výkonu práce na pracovisku alebo ak zamestnávateľ nemôže zabezpečiť stravovanie podľa ods. 2,...

V komentári od H. Barancovej dokonca píše, že ak zamestnanec nemôže stihnúť obed v rámci 30 min. prestávky (kvôli vzdialenosti stravovacieho zariadenia), aj vtedy má nárok na finančný príspevok.

(Prácu vykonávajú stále v jednej a tej istej dedinke?)