Akitka
13.02.11,19:58
Prosím Vás,kto mi poradí,čo všetko má obsahovať dobrý herný počítač,aby som tam v pohode zahral Mafia II.Čo je najdôležitejšie a kde by mi ho za rozumnu cenu postavili.
Oplatí sa nakupovať diely a dať si to potom poskladať.Poradte.
misoft
13.02.11,20:41
Najskôr si zisti, aké systémové požiadavky má hra a až potom podľa toho hľadaj počítač.
mecky
13.02.11,20:44
za rozumnu cenu je co?
spodna hranica ceny aby pc mohol byt pokladany za ako tak "herny" je okolo 450eur. idealna okolo 750eur. bez monitora :)
KoxXxo
13.02.11,20:52
MINIMÁLNÍ SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY
Operační systém Microsoft Windows XP (SP2 nebo novější) / Windows Vista /
Windows 7
Procesor Pentium D 3Ghz nebo AMD Athlon 64 X2 3600+ (Dual core)nebo
výkonnější
RAM 1 .5 GB
Grafická karta nVidia GeForce 8600 / ATI HD2600 Pro nebo výkonnější
Místo na pevném disku 8 GB
Zvuková karta Zvuková karta 100% kompatibilní s DirectX 9 .0c
Příslušenství Klávesnice a myš nebo gamepad kompatibilní s Windows
Matthew DeWrong
13.02.11,21:05
absolutne neodporucam stavat PC podla hry.. akokolvek by si bol zamerany iba na hry, tie velmi rychlo menia poziadavky a uz vobec nie podla konkretnej hry. Vsetko zavisi od ceny. ale v normalnej cene cca 500€, tak odporucam minimalne:
CPU intel i5 alebo i7
RAM 4GB
HDD kludne staci 500ka..
SW urcite win 7, odporucam home premium alebo vyssiu
Monitor podla chuti a penazii
grafika urcite nezdielana, dnes su v dobrej cene uz 1TB..
Veci mimo CPU a grafiky nie su problem dodatocne vymenit, alebo doplnit, tak nekupuj novinky s vysokou cenou.. ked by tvoj PC nestihal, v buducnosti dokupis za lepsie peniaze, a dnes by si mal poviem to tak ako je, prilis vykonny PC, ktorysice ma perspektivu 3-4 roky, ale keby si o 3-4 roky ked to bude treba kupil rovnake komponenty, budu za facku.. vela zdaru :)
Akitka
14.02.11,15:06
za rozumnu cenu je co?
spodna hranica ceny aby pc mohol byt pokladany za ako tak "herny" je okolo 450eur. idealna okolo 750eur. bez monitora :)
Ďakujem,ale za 450eur,toho veľa nezahrám,takže beriem tých 750eur.:)
Fero11
14.02.11,15:57
to su peniaze pustene dole vodou
mecky
14.02.11,16:02
tak v tej cene nejak takto
http://img201.imageshack.us/i/pcsandy.jpg/

problem je ze momentalne ma intel problem s doskami (chybny radic), nove sa zacnu objavovat do mesiaca (bud pockat, alebo kupit hned a potom reklamovat, alebo to postavit na AMD platforme)

to fero: to je trochu divny nazor, ked chce niekto herny pc a ma na to peniaze preco nie?
nieje problem dat zostavu okolo 450eur, zahra si na nej v pohode, ale do 1,5roka sa to nebude dat nazvat hernym ani nahodou
Akitka
15.02.11,14:45
a ked sa peniaze prepijú,alebo prefajčia,tak to je tiež pustené dole vodou