simbata
14.02.11,11:11
Ahojte poraďáci,

chcela by som Vás poprosiť o radu, ako vyriešiť nasledujúcu situáciu.
Kúpila som si cez stránku zlavy.sme voucher na pobyt v hotely Nezábudka. Normálne som zaplatila, prišiel mi poukaz, avšak v tomto hotely je nemožné si pobyt objednať.
Napriek tomu, že tam niekoľkokrát denne volám na 2 čísla ( 2 týždne ), písala som mail, faxovala a ešte aj podávala sťažnosť riaditeľovi hotela, nie je možné sa absolútne s hotelom spojiť a objednať si pobyt.
So žiadnym iným poukazom som nemala problém, ale práve pracovníci tohto hotela si asi povedali, že super, cez 1000 ľudí nám zaplatilo, peniaze máme a teraz ser...me na Vás.
Poukaz je síce platný do februára 2012, ale máme záujem o pobyt už teraz a nie o rok. Normálne som z toho zúfalá a neviem ako to vyriešiť, či mi ostáva len čakať, alebo je možné to aspoň nejako riešiť, lebo si myslím, že až som si niečo zaplatila, tak mám právo na to, aby sa so mnou niekto bavil a mohla som to využiť.
Je to pre mňa pekné ponaučenie, že dovolenkovať na Slovensku sa skutočne neoplatí, lebo v zahraničí mi ešte aj v obyčajnom hostely odpovedia do jedného dňa, nie aby som musela 2 týždne pomaly stopovať, aby som vystihla, kedy budú pracovníci práve schopní a ochotní so mnou komunikovať.
Mária27
15.02.11,11:16
Ani nepíšeš, kde ten hotel je ...:)
Skús zavolať na informácie a zistiť aktuálne telefónne čísla.
v.balogova
15.02.11,11:28
Mala som ten istý problém. Volala som tam vkuse a ak aj náhodou zvonilo, nikto to nebral. Skús na 0948899519, tam som sa nakoniec dovolala a aj zarezervovala. Aspoň dúfam ...
Mária27
15.02.11,11:32
Neužitočné od bubkoch si nevšímaj, on len taká neškodná otrava, keď už iné nevie.
simbata
15.02.11,13:42
Mala som ten istý problém. Volala som tam vkuse a ak aj náhodou zvonilo, nikto to nebral. Skús na 0948899519, tam som sa nakoniec dovolala a aj zarezervovala. Aspoň dúfam ...
Na to mobilné číslo som tiež x krát volala. Buď len zvoní, a nikto ho nedvíha, alebo ma dokonca zrušia.
Strašne som nahnevaná. Určite to bude prvý a posledný krát čo navštívime toto zariadenie. Ak chcel majiteľ takú obrovskú akciu, mal si na to zabezpečiť ľudí, lebo pekne je mať 1115 či koľko krát, 72,52 Eur na účte, len už zajednať pobyt nie je potrebné. Stačia bubáčiky...
Fakt niekedy nechápem, čo sa v tejto krajine deje.... plačú za peniaze, že nie je cestovný ruch a ja sa ani nečudujem....
simbata
15.02.11,13:46
Ani nepíšeš, kde ten hotel je ...:)
Skús zavolať na informácie a zistiť aktuálne telefónne čísla.

Je to Tatranská štrba. Čísla aktuálne sú, nakoľko zvonia, a sem tam prestanú, lebo ma asi niekto šikovný na druhej strane zruší.
ACCNT
15.02.11,19:03
tak si precitaj obchodne podmienky webu na ktorom si ten kupon kupila a ziadaj vratenie penazi alebo reklamaciu....vid podmienky.

ps: na sme.sk tie podmienky nehladaj, oni len agreguju tie ponuky z viaceryc webov.
buchač
15.02.11,19:56
Je to Tatranská štrba. Čísla aktuálne sú, nakoľko zvonia, a sem tam prestanú, lebo ma asi niekto šikovný na druhej strane zruší.

Rekreačná 83
059 41 Tatranská Štrba
Tel.: +421 52 448 48 38
Fax.: +421 52 448 41 06
recepcia@hotelnezabudka.com

....nie , nie sú zapojené....teraz som cinkol ...
Rozalka
15.02.11,20:08
Skús cez SOI, možno tam nebudeš dovolenkovať, ale aspoň získaš naspäť peniaze.
simbata
16.02.11,05:50
Rekreačná 83
059 41 Tatranská Štrba
Tel.: +421 52 448 48 38
Fax.: +421 52 448 41 06
recepcia@hotelnezabudka.com

....nie , nie sú zapojené....teraz som cinkol ...

Buchač, mne číslo +421 52 448 48 38 zvoní už viac ako 2 týžne, takže zapojené musí alebo muselo byť, inak by asi nezvonilo!

fax +421 52 448 41 06 tiež musel byť zapojený, pretože mi fax vyšiel aj s hlásením OK

a 0948 899 519 musí byť tiež zapojené nakoľko tiež stále zvoní , alebo mi zazvoní tak 2x a očividne to niekto na druhej strane vypne, lebo prestane zvoniť.

Takže čo sa týka čísiel o tom ani nejdem diskutovať, lebo zvonili mi aj včera, čo znamená, že zapnuté musia byť.
simbata
16.02.11,05:52
no a skúsila som teraz volať zasa a číslo zvoní, tak neviem... ale asi odpojené číslo by nezvonilo.
simbata
16.02.11,05:54
tak si precitaj obchodne podmienky webu na ktorom si ten kupon kupila a ziadaj vratenie penazi alebo reklamaciu....vid podmienky.

ps: na sme.sk tie podmienky nehladaj, oni len agreguju tie ponuky z viaceryc webov.

ach, vidíš, toto ma nenapadlo. Idem to skúsiť pohľadať. Ďakujem. ;)
ACCNT
16.02.11,13:45
moc sa neraduj, podla mna si to kupila na stranke zamenej. sk(tam som tu zlavu nasiel). a cital som si ich podmienky a nic moc(tie kraviny co tam maju asi odpisali z nejakej USA stranky)....

ako bolo psomenute, este ti ostava soi. ale pochybujem, ze sa s tym budu zaoberat skor ako uplynie doba pouzitelnosti kuponu...aj ked, kedze si nemozes vybrat zlavu od dna, ktory bol uvedeny-mozno sa s tym budu zaoberat(ak budes pisat staznost, upozorni na zaciatok tej akcie).

ale aj ked to budu riesit-prevadzkar stranky si to bude prehadzovat s mojitelom hotela....

citala si tuto diskusiu:
www bodka zamenej bodka sk/zlava/prispevky/vysoke-tatry-pobyt-na-nezabudnutie-clubhotel-nezabudka-vratane-procedur-a-wellness
?
napisala si poziadavku na hotelovu recepciu?
simbata
16.02.11,18:04
moc sa neraduj, podla mna si to kupila na stranke zamenej. sk(tam som tu zlavu nasiel). a cital som si ich podmienky a nic moc(tie kraviny co tam maju asi odpisali z nejakej USA stranky)....
Presne, bolo to na tejto stránke a tie podmienky som veru len tak veľmi rýchlo preletela aby sa nepovedalo, uznávam, moja chyba...

ako bolo psomenute, este ti ostava soi. ale pochybujem, ze sa s tym budu zaoberat skor ako uplynie doba pouzitelnosti kuponu...aj ked, kedze si nemozes vybrat zlavu od dna, ktory bol uvedeny-mozno sa s tym budu zaoberat(ak budes pisat staznost, upozorni na zaciatok tej akcie).
úprimne, myslím, že SOI v tomto prípade nič nevyrieši, akcia platí ešte do februára 2012, takže v podstate mi službu ešte neodopreli... - si teda myslím...
ale aj ked to budu riesit-prevadzkar stranky si to bude prehadzovat s mojitelom hotela....

citala si tuto diskusiu:
www bodka zamenej bodka sk/zlava/prispevky/vysoke-tatry-pobyt-na-nezabudnutie-clubhotel-nezabudka-vratane-procedur-a-wellness
?je tam toho dosť, idem to prelúskať, mamin kolega u nich bol minulý rok a veľmi si chválil, vraj bolo výborne, potom som na nete našla aj veľmi zlé reakcie, tak neviem... ale tou ignoráciou, akú predvádzajú teraz si teda meno nijako nevylepšili...
napisala si poziadavku na hotelovu recepciu?
Ale hej, vypĺňala som aj oficiálnu objednávku na pobyt, ďalej som objednávku poslala mailom, ďalej faxom, medzi tým som desiatky krát volala až som bola tak vytočená, že som napísala sťažnosť riaditeľovi hotela a ten na mňa tiež zvysoka se..ie.
Inak je podivuhodné, že zatiaľ sme absolútne nikde nemali problém s týmito kupónmi a práve tento hotel ma privádza do zúrivosti. Keby išlo o pobyt pre mňa, tak už dlabem na nich, ale pobyt bol darčekom pre rodičov a mama tá je už 3 týždne vytešená, že tam pôjde a prd z toho, lebo to nevieme objednať a ani neviem, či a kedy sú ešte voľné termíny
simbata
17.02.11,09:37
No takže problém v y r i e š e n ý , dnes sa mi po neúprosnom boji s telefónnymi linkami, mailami, faxami podarilo konečen do hotela dovolať a mám zajednaný pobyt. :---
ACCNT
17.02.11,13:28
asi chodia na poradu :D
simbata
17.02.11,17:57
asi chodia na poradu :D

no aj to je možné, že niekto z ich "akože manažmentu" už sleduje ohlasy po internete :D po takomto otrasnom prístupe by som sa ako majiteľ bála o ďalšie výsledky v podnikaní
očemilá
21.02.11,18:50
Mám presne tento problém a 2 týždne sa neviem do Nezábudky dovolať, ani nijako inak rezervovať pobyt. Prosím, na ktoré číslo sa Vám podarilo zrealizovať objednávku. Pomóc strácam nervy.
simbata
22.02.11,12:22
Mám presne tento problém a 2 týždne sa neviem do Nezábudky dovolať, ani nijako inak rezervovať pobyt. Prosím, na ktoré číslo sa Vám podarilo zrealizovať objednávku. Pomóc strácam nervy.

Mne sa podarilo dovolať na : 0948 899 519
Maminin kolega im na ten mobil poslal sms, že sa tam už nevie viac ako 10 dní dovolať a o hodinu mu volali späť. Budem držať palce.
očemilá
22.02.11,15:25
Ďakujem, ozvem sa ako to dopadlo.
simbata
01.03.11,05:30
Ďakujem, ozvem sa ako to dopadlo.

"očemilá", nepodarilo sa ti to objednať, alebo si sa len zabudla ozvať??? ;)
očemilá
05.03.11,18:58
Tento týždeň sa mi podarilo do hotela na to číslo dovolať. Pobyt som si zarezervovala, aj keď nie na víkend, pretože majú obsadené až do konca novembra. Nevadí, čo už , každá skúsenosť, možno aj negatívna za niečo stojí. Ďakujem za Váš záujem.
jaguar55
07.10.12,14:02
No vážení, je približne rol a pol po vašich písomnostiach a takmer nič sa už v spomínanom hoteli nezmenilo. Škoda len, že som si túto diskusiu vyhľadal až po kúpení kupónov a prežití si celého procesu naživo. Moja chyba, neskúsenosť!

Začalo to nasledovne, hľadal som nejaký vhodný darček svokrovcom a toto sa mi zdalo byť veľmi výhodné, za málo peňazí, veľa muziky. Veď uznajte sami, za 4 alebo 5-dňový wellnes pobyt v Štrbe, s plnou penziou neobmedzaným vstupom do wellnes a fitness, predsilvestrovská zábava, ďalšia zábava a túra s odborným sprievodcom, no čo na to dodať, až nereálne a myslel som si, aký som ale šikovný, že som niečo takéto našiel a vedel som, že obdarovaní budú veľmi spokojní.

Kupóny boli platné od 1.10. do 20.12. s tým, že s tými oslavami a odborným sprievodcom túry od 20.10. Samozrejme, som to chcel i s nimi. Veď nech sa zabavia už poriadne.

Skúsil som zavolať na hore spomenutú pevnú linku, nikto nezdvíhal, tak som skúsil tiež už spomínané mobilné číslo. To mi hneď zdvihla, zrejme, recepčná hotela. Spýtal som sa, že keď si kúpim spomínané vouchery cez portál zemenej.ks, či majú v mojom chcenom termíne voľné. Ona na to, že voľné obyčajné 2-lôžkové izby majú až v termíne od 2.12., čo sa mi zdalo byť už neskoro. Bola duchaprítomná a ponúkla mi od termínu 21.10. apartmán, samozrejme za príplatok 20,-€/izba/noc. Tak som si povedal, prečo nie, aj tak sa to oplatí...

Ešte v tú chvíľu som zaplatil cez kreditku 150,-€. Potvrdenie a vouchery mi prišli okamžite po úhrade na môj e-mail. Vytlačil som si ich a spolu s potvrdením som poslal e-mail do spomínaného hotela.

Prešli 3 dni a nikto sa mi žiadno formou neozval. Tak som e-mail preposlal spolu s urgenciou. Prešli ďalšie 2 dni a znovu sa nikto neozval. Už som strácal trpezlivosť, a tak som začal telefonovať. Skúšal som mobil, na ktorý som sa predtým dovolal, ale bez úspechu. Tak som skúsil pevnú linku, no tiež bez odozvy. Tak znovu mobil, 2, 3, 5, 10, 15, 20-krát. Stále nič. Už som bol nervózny a tušil som najhoršie. Skúšal som tiež volať pre istou s iného mobilu.

Vtedy som napísal do vyhľadávača, „hotel nesebudka problemy“ . Našlo mi hneď stránku porady, kde som sa nespokojne dočítal o rovnakých problémoch.

A zrazu zazvonil mobil. Hádajte, ktorý? No ten druhý, nie ten, z ktorého som s nimi už volal. Zavolali mi na ten, ktorý si u nich ešte nič neobjednal, podozrivé, či nie??? Hneď som sa v moci emócii, na tej asi recepčnej, odreagoval, ako to, že nezdvíhajú telefóny a že som už mal strach o svoje peniaze a že som o nich našiel nepekné veci na webe, že nemôžu takto jednať so zákazníkmi, že som tiež podnikateľ a takto by som si nedovolil jednať. Ona celá urazená a drzá, na mňa tiež vyšla, že čo si to dovoľujem a ako sa dovoľujem ich urážať z podvodu a pod. Že jej tam vyzváňajú celý deň telefóny a ona vybavuje aj osobne ubytovaných, ktorých je 100 príchodov a odchodov....

Tak som jej na to odpovedal, že keď majú toľko klientov, nech s tým niečo vedenie hotela robí, aby to stíhalo, aby mali dostatok pracovníkov na vybavovanie telefonátov, mailov, osobné jednania a podobne. Veď si to asi aj môžu dovoliť, keď predáavajú 100-ky voucherov, veď si to len vyrátajte. A pozrite si zoznam ich referencií, ktoré udávajú na svojej webstránke. Veď ten hotel by mohol byť konkurenciou pre hotel kempinski.... Povedal som jej, že do takého hotela svojich známych určite nepošlem, lebo sa obávam tiež priebehu ubytovania.

Ona mi na to len povedala, že to musím riešiť cez portál, kde som si vouchery kúpil. Ja som jej len na to odpovedal, že aj toho sa obávam, či nie sú nejako spojení a ukončil som náš nervózny hovor.

Ihneď som napísal e-mail portálu ohľadom vrátenie peňazí z dôvodu nespokojnosti s jednaním hotela a čakám na odpoveď. Budem vás určite informovať a ďalšom priebehu.

Týmto vás chcem varovať pred týmto hotelom a dávajte si pozor pri podobných prípadoch, uistil som sa len, že vždy si budem radšej rezervovať ubytovanie priamo v hoteli a platiť budem na mieste, verte mi, dá sa aj takto uplatniť zľava, pretože hotely v ktorých som bol nedávno, vždy to čo ponúkajú cez zľavové portály, tak ponúkajú tie isté zvýhodnené pobyty aj na svojich stránkach. Tento hotel mi hneď povedal, že zľavu môžem uplatniť len cez portál zemanej.ks

Edit: no našiel som ešte nejaké fakt "super" recencie na webe: pozrite sa sami--d>http://www.zoover.cz/slovensko/slovensko/tatranska-strba/nezabudka-club/hotel

Čudujem sa vôbec ako tento hotel môže ešte fungovať, resp. mať tri hviezdičky :-O
foresterbig
07.10.12,16:15
A takto sa robí cudzinecký ruch na Slovensku.Jedno ma strašne mrzí že český susedia ktorí nosia peniaze na slovensko musia na to doplatiť.
Vôbec sa nečudujem že dokonca ludia z autami zo značkami LM a PP chodia lyžovať do Rakúska.
andra201
28.03.13,15:30
My sme v Nezabudke boli teraz v marci a bola to parada! Za 33 eciek na den plna penzia - fantasticka kuchyna bohate svedske stoly a chutneeee vsetko, wellness sice az od 17hod, ale fasa (procedury gratis o nicom ale za tie prachy ...) a tie alko a nealko napoje all inclusive -proste super, hotel trosku starsi ale pri all inklusive napojoch ti to je jedno:-) personal super:-) aj napriek tomu ze pri all inclusive im nikto neda trinkgeld(ja som dala ;-) ... v piatok diskoteka do 22h... no super, hlavne pre slobodnych ;-) Telefon mi zdvihli hned aj ked tam maju dost roboty niekedy - hlavne doobefa obi recepcna aj na bare a tiez si sama musi(rucne!) umyvat pohare :-\ a pri prefaji 1000kuponov na akciu ...klobuk dole!
Ja 2004
10.01.14,19:44
Boli sme tam na pobyte, ale nikdy viac a neodpoucam
pozitíva žiadne
negativa: špina, upratovačky pravdepodobne nemajú, neochota, drzí, arogantní personál, počnúc pánom riaditeľom. Saunový svet = ľadové kráľovstvo bez plachiet. Uteráky na izbe žiadne, po niekoľkonásobnej urgencii doniesli dva pre troch ľudí, zatuchnuté a flakaté. Na izbe plieseň na stenách. Prístelku sme nemali prichystanú. Na recepcii sa nedá platiť kartou a bločky z registračnej pokladnice sa nevydávajú. Jedlo nula bodov, veľmi slabý výber a zazerajúci kuchár, ktorý vás upozorní, že si nemôžete toľko naberať lebo je to pre všetkých. Nápoje, bola len voda so sirupom, čajové sáčky bez obalu a neoznačené. solničky špinavé, šálky poobíjane, príbor nepostačujúci na kapacitu hosti. Procedúry, ktoré sme mali v kupóne sme nemali šancu využiť, pracovník, ktorý to mal na starosti bol neochotný a vykrikoval, že on je tam len na dohodu, nestíha a máme mu dať pokoj. Večeru v kolibe jednoducho zrušili bez vysvetlenia. Odchádzali sme skôr ako sme mali, sklamaní ... s odporúčaním, že keď sa nám nepáči máme sa ísť súdiť.