michalblaha
14.02.11,15:11
Dobry den,

velmi by mi pomohla informacia, co robit ak zivnostensky urad zmenil nazov mojej zivnosti pri zakladani s.r.o. takto:

Pôvodne:
PRÍPRAVA A VYPRACOVANIE TECHNICKÝCH NÁVRHOV, GRAFICKÉ, DIZAJNÉRSKE A KRESLIČSKÉ PRÁCE

Nové:
PRÍPRAVA A VYPRACOVANIE TECHNICKÝCH NÁVRHOV, GRAFICKÉ A KRESLIČSKÉ PRÁCE

Cize vypadlo adjektivum "dizajnerske". Je mi jasne, ze do navrhu na OR to dam podla Osvedcenia o zivnostenskom opravneni, co mam ale urobit so Spolocenskymi zmluvami. Uradnicka povedala, ze ak to dam do navrhu na OR podla Osvedcenia o zivnost. opravneni, tak mi to na OR prejde. Nemam ale predsa len spolu s druhym spolocnikom vykonat opravu v spoloc. zmluve aspon tak, ze tam slovo "DIZAJNERSKE" preskrtneme, dame hviezdicku, dole na strane napiseme "opravili" a podpiseme sa? Alebo treba urobit dodatok ku obom exemplarom spolocenskej zmluvy, notarsky overit na nom podpisy a ten poslat spolu so vsetkym na OR? To asi nie je dobry napad, kedze spolocenska zmluva by musela znova prejsť ŽÚ.

Velka vdaka za pomoc
akina
14.02.11,18:30
Neopravuj nič v spoločenskej zmluve, ale v návrhu na zápis do OR napíš presne predmety činnosti, ako máš uvedené na živnostenskom oprávnení.
palčo
15.02.11,19:46
Takú živnosť som nenašiel.