Svet-Financii.sk
14.02.11,19:13
cestujeme s karavanom po europe a v španielsku nevieme, kam ísť. Rozmýšľali sme delfinárium, ale to sa nám zdá nudné. Poteším sa každému nápadu :D
Peter122
14.02.11,18:14
do kostola :)
misomiso
14.02.11,18:47
No predsa bycie zapasy nie?
ACCNT
14.02.11,18:49
co takto bycie zapasy? ale treba ist utekat pred nimi v tich uzkych ulickach, aby sme sa mali na koho v spravach kukat.
to urcite nebude nudne.
lulu74
15.02.11,07:28
puberťáci? odkedy môžu puberťáci šoférovať? dokonca karavan. Drahy puberťák..túto stránku "puberťáci" nenavštevuju, väčšinou len tí "nudní" rodičia puberťákov takže toto je pre Teba asi zlá adresa.
Ale tak keby si sa opýtal inak napr. aké sú vhodné miesta-letoviská pre "mladých zábavychtivých cestovateľov"? tak Barcelona je celá zaujímavá, a na pobreží Costa Brava je veľmi živá atmosféra, tancuje sa po nociach v každom bare, dajú sa vypiť litre Sangrie, mne sa tam veľmi páčilo (ked som mala 20..ale to je 17 rokov dozadu). no a Francuzsko..francuzska riviera je výstavná skriňa Stredomoria..Monako,Nice,St.Tropez-Provensalsko. Ale tak ja Vám asi fakt neporadím, lebo neviem čo znamená nuda..nikdy som nevedela, nudia sa len duševne leniví ludia bez fantazie