sandi70
14.02.11,20:51
Dobrý večer

prosím vás o radu o prepise mot.vozidla či je možné auto prepísať bez prítomnosti pôvodného majiteľa nakoľko som ja teraz majiteľom auta po kúpe a riadne platím zákonnú poistku.Ak áno poraďte mi ako postupovať
za radu vám vopred ďakujem
Ice dive
14.02.11,20:00
Dobrý večer

prosím vás o radu o prepise mot.vozidla či je možné auto prepísať bez prítomnosti pôvodného majiteľa nakoľko som ja teraz majiteľom auta po kúpe a riadne platím zákonnú poistku.Ak áno poraďte mi ako postupovať
za radu vám vopred ďakujem
pokiaľ ti na tento úkon pôvodný majiteľ dá notársky overené splnomocnenie tak môžeš auto prepísať aj bez jeho prítomnosti... bez majiteľovho splnomocnenia si nepomôžeš...
day
14.02.11,20:06
Dobrý večer

prosím vás o radu o prepise mot.vozidla či je možné auto prepísať bez prítomnosti pôvodného majiteľa nakoľko som ja teraz majiteľom auta po kúpe a riadne platím zákonnú poistku.Ak áno poraďte mi ako postupovať
za radu vám vopred ďakujem

predpokladam, ze auto len uzivas, pripadne mas kupnu zmluvu a odhlaseny TP na Tvoje meno?
MatkaIgor
25.02.11,10:59
Potreboval by som info a vopred dakujem
Znama sa rozviedla pred viac ako 2 rokmi a ostalo jej auto (ex si jedno auto vzal) od ktoreho nema velky technicky. Automobil je pisany na kedysi spolocnu firmu (hoci meno je tam jeho, aj firmy) a s ex nie je mozny ziadny dohovor.
Ako by sa dalo auto prepisat na znamu, pripadne co sa udeje a je mozne spravit po 3 rokoch od rozvodu, ked hnutelny majetok prechadza automaticky na toho co ho uziva?

Dakujem