marekce
15.02.11,09:25
Dobry den, chcems a opytat ako ma clovek postupovat ak je SZCO v SR a chodi mu na osobny ucet aj pravidelny prijem z clenskej krajiny EU na zaklade jeho vystavenej faktury za sprostredkovane sluzby na uzemi SR...dakujem
doktor01
16.02.11,20:36
Dobry den, chcems a opytat ako ma clovek postupovat ak je SZCO v SR a chodi mu na osobny ucet aj pravidelny prijem z clenskej krajiny EU na zaklade jeho vystavenej faktury za sprostredkovane sluzby na uzemi SR...dakujem
Zo zadanie nie je celkom zjavné o akú informáciu máte záujem. Ide o daňové priznanie, problematiku účtovania alebo niečo iné? Nerozumiem čo ste mysleli pod pojmom postupovať.
marekce
16.02.11,20:56
myslel som otazku danoveho priznania...este upresnim, peniaze, ktore mi chodia, nie su v krajine, odkial mi ich zasielaju zdanovane...
Zoltán Kovács
16.02.11,20:56
Je to príjem z podnikania podľa §6.
marekce
16.02.11,21:01
len cudne je to, ze faktura, ktoru im zasielam na zaklade ich predpisaneho formulara, neobsahuje, resp nevyzaduju odo mna ICO, DIC...je takato faktura vobec fakturou?
Slim
08.02.12,16:12
len cudne je to, ze faktura, ktoru im zasielam na zaklade ich predpisaneho formulara, neobsahuje, resp nevyzaduju odo mna ICO, DIC...je takato faktura vobec fakturou?

mám ten istý problém, čo s tým....